Új hozzászólás Aktív témák

  • KKK-007

    tag

    Clubsport pedálnak valóban van 4 mm holtjátéka, ahol a loadcell nem érzékel semmit bármivel is hangolod. Lehet hézag (mintha nekem is feltűnt volna korábban), de lehet Firmware probléma is. Ez mindkét pedálomnál jelen van, tehát gyárilag ilyen. Most azonban a fémrúd és a cella közé egy papírlapot sem tudok betolni (most próbáltam). Ennek ellenére lehet hézag a fekete fémtéglán belül De ez a holtjátékot nem rónám fel hibának, mert az autómban, ha nyomom akkor is ugyanezt tapasztalom.

    Amúgy nem értem mi a gondod a holtjátékkal. A DFGT pedálodnak is van 4-5 mm holtjátéka. Ne mond, hogy nincs. Sőt a pedálút végén az utolsó 3-4 mm-nek szintén nincs már szerepe a mozgatásnak. Ezt is most néztem meg, itt van előttem. Ennél nem okozott problémát, a CSP-nél igen? Az a termék sem profi:)

    A fékpedál rugójának a szerepe az, hogy az alumínium pedált visszanyomja alap helyzetbe és egy minimális feszességet adjon a pedálnak. Rugó nélkül a pedálrudazat nekitámaszkodik a loadcell-nek és jelet ad! A 1,5 éves kislányom simán meg tudja nyomni, hogy jelet adjon a gépnek. Egy kis esti 10-15 perces futás biztosan segítene. Ezt a "túl erős"-et durva kijelentésnek találom.

    Az is igaz, hogy PTRacing-es pedál valószínű alkalmasabb az egyenletes fékerő leadására, mint a Fanatec terméke, de ez így is valósabb hangulatot kölcsönöz neki, mint bármelyik potméteres megoldás.

    A loadcell állítólag tényleg meghibásodhat, de gond nélkül kicserélik ingyen 1 hét alatt. Garancia 2 év.

    Kíváncsi lennék rá, hogyan küldted vissza?

    TSW: hidd el attól, mert valami kisipari még egyáltalán nem biztos, hogy jobb! Viszont garantáltan drágább. Persze nem ismerem személyesen a terméket, tehát nem mondom, hogy rossz!

    Ha elégedett vagy a DFGT-vel, jelentsd be a hibát és ha 2 éven belül vagy kapsz ingyen egy újat számla felmutatása nélkül is akár. Ha nem, valószínűleg 50%-os kupont!

    Nincs időd megszokni!? Ha profi vagy, akkor valószínűleg pénzt kapsz a versenyzésért. Versenysportban az a profi! Így már érthető az aggodalom.
    Aki ilyen sokat megy mint Te, annak gyerekjáték ezt begyakorolni egy hét alatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák