Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _lAc_

    csendes tag

    válasz D.Va #23 üzenetére

    Szerintem nem kell elkölteni milliókat ahhoz, hogy tiszta hangzású monitort kapjon az ember, persze mindig van jobb, de azok árban is többet kóstálnak.
    Nekem Mackie MR6 Mk3-asaim vannak és nagyon meg vagyok velük elégedve. Lehet nem vagyok vájtfülű, de számomra elképesztően tisztán szólnak és mindenkinek csak ajánlani tudom. Aki meg a túlzott mélyeit említené, elmondanám, hogy az mk2 óta ezen javítottak és ugyan ki lehet emelni a mélyeket egy kapcsolóval a hátulján, de erre semmi szükség, mert akkor már túlzóvá válik ez a tartomány. Hasonló árkategóriában én még a Presonus Eris E8-ast mondanám aminek szintén elég sima a hangképe.

    Nem hallottam még ezt a Thonet & Vander M6-ost, de árban a Mackie MR6 szintjén van, ha azt is tudná mint az enyémek (ami biztosan nem igaz, mert már a keresztváltási frekvenciában is nagy különbség van), akkor kifejezetten jó hangfalnak kéne lennie, de a cikkből nekem nem ez jön le. Ráadásul ránézésre sem egy kategória. Gondolok itt a külső kialakításra, a kiálló csavarokra, meg a mélyközép hangszóró beszerelésére. Bár ettől még szólhatna jól...

    Ne vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...

Új hozzászólás Aktív témák