Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82860288

    törölt tag

    Sziasztok!

    Most olvastam, hogy meg fog szűnni a Bethesda launcher. Sosem használtam a launchert, mert ESO-hoz van saját, de van Bethesda accountom, ami kell a játékhoz.
    Nekem is át kell majd migrálnom Steamre?
    Ha igen akkor jól értem, hogy 27-től lehet majd?

  • #82860288

    törölt tag

    válasz penge111 #2246 üzenetére

    Ha még ezekre a kérdésekre vársz választ, akkor uccu neki játszani, mert most egy hétig ingyenes.

  • #82860288

    törölt tag

    válasz penge111 #2249 üzenetére

    Oh, ne morgolódj, nagyon is megérte az árat. :K
    Csak az alapjátékban több száz óra van sztori szempontjából, főleg ha mindhárom fakciót / területet végigviszed (és már miért ne vinnéd? :DDD )
    Ami kimondottam fetch quest, az daily repeateble quest. Mellék küldikben is lehet olyan, hogy szedj 3 virágot, de nem ennyiből áll, hanem az csak a kezdet lehet elvétve, sőt, minden ilyen mellék küldinek van külön sztorija, ami hozzáad a lore-hoz és némelyikük baromi élvezetes.
    AZ NPC-k élik saját világukat mindenhol, lehet nincsenek tömve a városok velük, de éppen elegen vannak és élik a napi kis életüket.
    Küldiknél is ha végeztél és leadtad őket, még maradj egy darabig, mert hallhatsz érdekes dolgokat vagy követheted őket. Egyik ilyen kedvencem Rivenspireben van, egy jelentéktelennek tűnő küldi után még történnek szívszorító dolgok, de van rengeteg más ilyen.
    Dungeönök nagy része szólózható, de ott szinte minden bossnak van valami mechanikája, amit meg kell tanulni, de ezek egyszerűek, de élvezetesek.
    Trialoknál minden bossnak van mechanikája, ezek egy része könnyű, más része meg néha nagyon nehéz, de javaslom a progression (groupoka)t és a veterán hard mode-ot egy jó guilddel. Általában mechanika bizonyos %-ú HP-hoz köthető, tehát várható előre, de oda kell figyelni, mert közben minden támadás más és érhetnek meglepetések rotáció közben is.
    Nincs 2 egyforma dungeon és a delve-k 98%-a is eredeti és nem copy+paste.
    Itt sokan nagyon sokat játszottuk, nekem 5 év van benne nagyrészt napi több óra játékkal, nagyon élveztem, imádtam minden percét. Vannak benne nagyon érdekes és vicces karakterek, szerintem a sztori eszméletlen jó és minden új chapter / dcl új történetet mutat be, ami bizonyos fajokra is adhat mély történelmi betekintést és jobban megismerheted őket.

  • #82860288

    törölt tag

    válasz penge111 #2253 üzenetére

    Rengeteg infó van, amit meg kell majd tanulni, viszont hatalmas a játékos társadalom, rengeteg oldal és videó van mindenre, hogy mit és hogyan kell csinálni.
    Kereskedésre: kérdés mennyire akarsz vele foglalkozni és mennyit játszol. Én anno évekig kereskedtem havi több millió arany forgalommal, de rengeteget is játszottam, volt nyersanyagom és speckó lootom is + és craftoltam rengeteget és még ott a speckó vendor is és dungeonökből is eshetnek sokat érő darabok, és azokból nagyon jól megéltem.
    Ha nem akarsz kereskedni nagyon, akkor minden ami lila és arany és nem kell azokat szedd szét, a maradékot (fehér, zöld, kék) meg add el az NPC-knek.
    Ha akarsz majd kereskedni, akkor majd szépen lassan rájössz hogy lehet jól csinálni, de ahhoz már kellenek majd addonok.

Új hozzászólás Aktív témák