Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    válasz nemorino #1967 üzenetére

    Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz, őszintén nincs kedvem Resto staff-ot betenni a másik bar-ra. Meg az milyen már tényleg. De szerintem nem fogják meglépni az 1 sec casting-ot. Minden stream-elő játékosuk leszólta ezt a lépést és a fórum is elszabadult kicsit. PvP-re bőven elég az, hogy már lehet crit a shield-en. Én többször felvetettem az ötletet, hogy legyen az, hogy minél többször használod annál többe resource-ba kerül, mint a Streak. Tök logikus lenne, de nincs ennyi eszük. Kb. 5x egymás után fel tudnád rakni aztán 0 magicka és meghalsz. :DDD

    Nekem sajnos a Stamina Sorcerer is igen csak hátra szorult, pedig a legélvezetesebb karakterem, hiába van 9.
    Nem tudom, hogy hogy ötletelnek ezek egyébként, de nagyon hiányzik ott valami "agy", akinek jó ötletei és megoldásai lennének. Csak nem hiába alkalmaztál a LoL csávót.

    Templar-t viszont most nagyon jól megcsinálták, azt a vonalat kéne követni a többi class-al is.

    Mindegy egyébként PTS első napján mindig hatalmas a sírás. Még 4x ha nem 5x fog ez változni míg élesedik szóval nem kell aggódni még.

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Új hozzászólás Aktív témák