Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz mikk2000 #310 üzenetére

    A gepek nagyresze irodakban van ahol viszonylag stabil a halozat, ahol kb celeron van minden gepben es 100W-nal tobbet nem esznek. Ez oke, itt nem lesz gond, de amikor valaki vesz telleg 200k-ert gepet es azon sirankozik hogy nincs kedve 7-8k-t kifizetni egy markas tapra, mert minek az akkor az szemet szur az embernek. Amikor otthon fater gepeben meghalt a winyo attol hogy a tapkapcsolo ki be lett kapcsolva akkor az elmond egyet-s mast a taprol. Es nem kicsit volt ideges hogy az osszes adata elszallt. Majd ha massal is ilyen tortenik, vagy mondjuk megoli a 60k-s VGA-t mert 6k-t nem adott ki akkor majd veri a fejet a falba. Senkit sem erdekel ha az irodai gep meghal, mert kibassza es vesz masikat, fontos adat ugyis a szerveren van amibe altalaban 2db MÁRKÁS táp van. En is inkabb lecsereltem a (huha mar nem is tudom milyen tapot) markatlan 400W tapot lecsereltem egy markas 400W tapra, fura mod sokkal huvosebb levegot nyomott ki magabol. Inkabb nem vartam meg mig elfustol az osszesporolt penzem.

Új hozzászólás Aktív témák