Új hozzászólás Aktív témák

  • Bossp

    addikt

    Papíron 990 körül tud. Ugye ez qd-oled. Windows hdr profil generátornál 1040-nél tűnt el teljesen a + :D. De mint mondtam az a profil brutál gyenge. Első hozzászólásomban ha nézted a linket kiderül miért. Ott található pár profil 1 kivételével mind lg c2 tv-hez lett gyártva és ott a legjobb 800 nit-et ad meg maxnak. Azt használtam amíg nem váltottam az új monitorra. De van egy unspecified profil ahol nincs megadva lumi érték. A CRU-t ajánlják amivel a profil betöltése után be lehetne lőni a windowsnak a max luminance-t de nálom egyeltalán nem működik a CRU. A kérdés még mindig adott. Hogyan lehetne ezt az icm fájlt editelni hozzádobni azt a tulajdonságot mert addig 240 nit-en reked a max. A 800 nites profillal is elég jó eredményt kapok de szeretném belőni a másikat ha ez lehetséges. Van mód ezen fájlok szerkesztésére? :R
    Az auto HDR egyébként minden játékra belehet már forceolni és nagyon jól néznek ki ha nem a gyári windowsoa srgb profilt használod hanem ezeket a gamma 2.2-ket. sőt a legtöbb nativ hdr-es játéknál is sokkal jobb így hdr off és helyette auto hdr mód. Még gyerek cipőben járnak a fejlesztők e téren ahogy nézem.

    "1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

Új hozzászólás Aktív témák