Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz justaview #490 üzenetére

    Nekem jobbnak tűnt az két új X-Rite (mindkettőhöz volt már szerencsém,de csak egy délután erejéig, igy egyelőre csak nagyvonalakban tudok nyilatkozni), mint a Spyder,de nagyon nem merültem bele a tesztelésbe (nem is fogok, az az igazság).
    Való igaz, hogy eddig nem került be 3rd party software-ekbe a két új X-Rite, és senki sem tudja fog-e. A Munki Display szoftveres köritése szerintem annyira gyenge, hogy nem igen éri meg igy ebben a formában megvenni. A Display Pro viszont nagyon jó cucc, nekem eléggé tetszett.

    Én jelenleg egyébként egy Munki Photo-val dolgozom, és a kedvenc szoftveremmel a BasiCColor-al (4.1.28 óta van benen egy "ColorMunki" nevű eszköz is támogatva, ami ugygondolom az új Munki Displayt jelentheti,de mivel nem pontosan ez a neve az eszköznek, igy csak gondolom, mert mostanában került bele,de sajnos az eszköz már nincsen nálam, igy nem tudtam kipróbálni vele,de vissza fogom kapni, és akkor erre is sor kerül).

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Új hozzászólás Aktív témák