Új hozzászólás Aktív témák

  • ghost.13

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!
    Egy kis segítségre lenne szükségem. Épp tesztelgetek pár használt M.2-es ssd-t (SK Hynix PC200) és elég fura dolgokat művel...

    1, A hard disk sentinel 5.01 Pro 2x is látta egy darabig ugyan azt a meghajtót, most így jeleníti meg:

    2, 70% kondíciót ír, holott a saját programja, és HWinfo 64 is 100%-ot plusz az a 11TB szerintem nem olyan sok egy ekkora SSD-n

    3, A hőfok is elég magas a gyorstesztek futása alatt 70 fokra is felment, de az 55 alá nem megy tesztek alatt, esetleg valami szolid hűtést tudnátok javasolni, vagy ez így még elmegy? (IX hero alaplap 1-es slotban, phanteks enthoo evolv ház gyári ventik kavarják a levegőt, minden más eszköz meg teljesen hűvös közben.)

    És végül egy S.M.A.R.T

    Minden teszt lefutott hibátlanul rövid önteszt részleges is felület minden, ezért nem értem a 70%-ot.

    Szerintetek gázos és ne használjam csak game-ek tárolására (nem érdekel ha elvész az adat letöltöm újra....), vagy még arra se? Illetve ha minden teszt hibátlanul fut, akkor hogy lehetne a 70%-ot visszaállítani 100-ra? (több pontosan ugyan ilyen SSD-t is próbáltam mindenhol rejtélyesen pont 70% volt az állapot)

Új hozzászólás Aktív témák