Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Tsebacsi #555 üzenetére

    Nem tudom elégszer ismételni magam: Merő feltételezés, amit írsz!

    Nem feltételezés.
    A technológia ott volt a Samsung kezében már 5 évvel ezelőtt és készülékeket is adott ki vele.
    Az, hogy ilyen öncélú dizájnmegoldást nem adott ki, az meg józan paraszti ésszel is belátható, hogy miért nem történt meg.

    Igazából az itteni vitatkozóknak is csak annyi a valós érve, hogy jól néz ki, de az igazság az, hogy fejlesztési zsákutca.

    Semmi nem indokolja ezt a kijelzőmegoldást. Extrém módon sérülékennyé teszi a készüléket úgy, hogy gyakorlati hasznot nem hoz. Nem más, mint egy látványos burkolat/tok pótló (Barbinak 10 percenként lehet új cicás hátlapja).

    A kihajtható display, a displayba épített kamera és érzékelők teljes mértékben értelmetlenné teszik ezt a megoldást a jövőben.

    De mint már többször kértem írjatok VALÓS ÉS HASZNOS ötleteket erre a megoldásra.
    Az, hogy két alkalmazást lehet futtatni a két oldalon, de hogy ne legyen adatbiztonsági gond, azért a hátsó oldalt le kell kapcsolni, amíg nem nézed és forgatással váltogatni az appok között, az konkrétan a röhej kategória volt. Tekintve, hogy lényegesen bonyolultabb és lassabb a jelenlegi megoldásoknál. Jelentkezzen az aki szívesebben forgatnák a készüléket ahelyett, hogy egy ujjmozdulattal vált a két app között, vagy egy képernyőn, egymás mellet ablakban használja azokat.

    Szánalmas egy alak vagy

    Azt hiszem eltaláltam az életkorod :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák