Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pakriksz

    őstag

    hagyjuk már. a nyílt forráskód éppen a vindóz halálát jelentené. .NET-nél rájöttek hogy úgy sem bírnak a java-val, így a nyílttá tétellel semmit sem vesztenek. Viszont ha nyíltá tennék a directx-et, vagy a doc fájl felépítését, sokan azt mondanák hogy ha már úgy is van kompatibilis, akkor minek a vindóz?

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

  • pakriksz

    őstag

    válasz #40553216 #20 üzenetére

    igen hallottam. a sok office droid alig használja, és sírnak hogy "nem nyitja meg a doc-ot meg az xls-t tökéletesen az OO, tehát szar".

    De magáról az ooxml-ről is "szépeket" hallottam...

    [ Szerkesztve ]

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

  • pakriksz

    őstag

    válasz King Unique #25 üzenetére

    kényszerűségből aha, kényszerűségből kellett egy ODF-től inkompatibilis második megoldást összehozniuk. Véletlenül sem azért hogy az EU-t kielégítsék de azér még is maradjon a zárt inkompatibilis formátum open álca alatt, amivel továbbra is úgy játszhatnak hogy elgáncsolják a kompatibilitást. Igen az m$ a hibás, ez mindig is egyértelmű volt. Minden más formátumot sikerül megjeleníteni minden alternatíván tökéletesen. Csak az m$ formátumaival van gond, így valószínűleg nem az m$ a helikopter és mindenki más hülye ;D

    [ Szerkesztve ]

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

  • pakriksz

    őstag

    válasz King Unique #34 üzenetére

    jó hogy keménykedik az eu. Pofán kell csapni az ilyen sunyi cégeket.

    Az alternatív megoldásokat nem minősíti hogy nem tudtak előnyt kovácsolni a használatából, mivel egyrészt a legelterjedtebb ms office-ben rosszul működik az odf mentés(sőt ahogy hallom az ooxml is ami meg a saját szerzeményük), másrészt a sötét emberek úgy is az alapbeállítást használják, ami meg mso-n a doc meg az xls. Én is írtam már sokat libreoffice-ben, odf-ben mentettem készüléskor, de küldés előtt át kellett konvertálnom doc-ra (nem docx, hanem sima doc). Mondom de minek? hát libreoffice-ban írtam? Válasz: csak, ez a szokás.

    M$ terméket nem lehet ingyen kapni, ilyet max pár észlény hisz el... maximum nem közvetlenül fizeted meg hanem adóból...

    Lehet mondani piacvezető programokat aminek a saját formátumát csak az kezeli jól? Hmm m$ hulladékain kívül más nem jut eszembe. Ellenpélda viszont van pl: pdf, psd

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

Új hozzászólás Aktív témák