Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    Ez nem a gonosz Google műve. Amióta van a telefonban telefonkönyv, minek terheljem magam olyannal, ami nem az én dolgom, nem érdekel? A vezetékes időkben a barátnőm 10 jegyű német számát, ami két hetente változott is tudtam, mert kellett tudnom, ha nem akartam notesszal rohangálni. A sajátomon kívül a családban az asszonyét tudom, de azt is csak azért, mert az én régi kártyám, ami 2001 óta megvan. :D. Változnak az igények és hozzájuk idomulunk.14 éves koromig semmilyen telefon nem volt a falunkban, csak a dokinak, az állatdokinak, a két suliban és a tsz-elnöknek. nem hogy okos tv nem volt, hanem volt egy csatorna, amin hétfőn még adás sem volt, a tv fekete-fehér volt és kellett neki 5 perc, míg képet adott/bemelegedett. A TV műsorért fizetni kellett, egy külön újság volt. 1980-ban, amikor megkérdeztem az előttünk árkot ásó embert, hogy milyen árkot ásnak, ő azt felelte, hogy víznek lesz és mi majd fizetünk érte. Mindenki kiröhögte. Anyámnak a kollégiumból hetente írtam egy levelet és jó volt ha azon a héten megkapta. :D...És a többi. Ez a digitális evolúció. Éppen ezért felesleges ezen rugózni, mert más lesz megint öt év múlva, ahogy más volt öt vagy ötven évvel ezelőtt is..;)

Új hozzászólás Aktív témák