Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanya

    nagyúr

    válasz dejaris #38 üzenetére

    Nagyon jol ki tudod valogatni a kommentekbol a megfelelo mondatokat, es felremagyarazast rittyentgetni hozzajuk, hogy ezzel magad fele libbentsd a hintat.

    a teljes kommentet vágtam be az unott smiley-jaid nélkül.

    meg kivert a víz az értelmetlen, fing hosszúságú, szapuló kommentjeidtől, amelyeket megtarthatsz magadnak.
    Te kezdted a személyeskedést, nagyképűsködést

    aki azt hiszi, hogy 10 millio magyar el (teny, hogy nyiltan nem mondtad, de maskepp nem nagyon lehet magyarazni a "9,9 millió magyarnak nem hírérték" commentedet), attol en sokat nem varok.

    ingyom-bingyom-tálibe, tutálibe málibe.

    Barátom, te nem csak nem olvastad el a híreket, a kommenteket.de még hülye is vagy.

    akkor, szájbarágósan, lassan leírom, hogy fel tudd fogni a hírt:

    a cikk leírja:

    "A rossz hír az, hogy a Microsoft oktatási támogatási programjának ebben a szegmensében a 25 partner ország között Magyarország nem szerepel."

    Ez azt jelenti, hogy Magyarországon nem lehet majd kapni ezt a tabletet ilyen keretek között. Mai napon Magyarország határa sajnos a lehető legkisebb. Szlovákia, Ukrajna, Románia, Szerbia még azon országok között lehet, akik szerepelnek a programban, ezért szorítkoztam a 9,9 millió magyarországi magyar lakosra.

    felháborodhattál volna, ha ez lett volna leírva:

    "A rossz hír az, hogy a Microsoft oktatási támogatási programjának ebben a szegmensében a 25 partner ország között a történelmi Magyarország nem szerepel."

    ezt így fel tudod dolgozni, hogy most itt senki (én soha) nem rácozott, tótozott, oláhozott, ukránozott le senki külföldön/partiumban élő magyart?

    pont eltaláltad amúgy, én is diák vagyok, még tanulok. pHD-nak hívják, amit levelezőn végzek, miközben szakorvos orvos vagyok. ma egy kicsit lazább napom volt.

    [ Szerkesztve ]

    A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Új hozzászólás Aktív témák