Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz snecy20 #252 üzenetére

    Nekem 4 EU title-hoz elég vót. :D 720p @ 144 Hz @ 250 fps @ no sync --> nyami

    Amúgy single és/vagy 100 fps alatt is jobb szeretem, ha harap az egér, még ha előfordul is némi képtörés. Nem tudom, hogy neked hogy sikerül ennyire darabos valamit összehozni, de nálam 70-100 fps singleben is tükörsima minden az esetek túlnyomó részében (144 Hz no sync). Néha van egy kis screen tearing, de nem mikrolagol. Szerintem ez erősen játék engine-függő is.

    -----------------------------------------

    (#257) kwzatz: Igen, utóbbi másfél-két évben 720p-n Kvéjkezek. Előtte meg majd' 20 évig jellemzően 640 x 480.
    Mondjuk single címekben sem szeretek 720p fölé menni. A frame rate mindenek felett - meg általában a GUI-k/HUD-ok méretezését is jobb szeretem 720p-ben. Amellett, hogy teljesen tisztában vagyok azzal, milyen új(abb) címeket full-full 1080p-ben meg 4K-ban futtatni.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák