Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    válasz gaborbol #40 üzenetére

    Látom, hogy fogalmad sincs, hogy pontosan mit is csinált a készülék. Az adatokból egyáltalán nem derül ki, hogy mennyit vagy otthon és máshol csak annyi, hogy merre járt az adott telefon de az sem pontosan csak, hogy melyik toronyra kapcsolódott. Ráadásul nem újkeletű dolog már régen tudták mások is csak a sajtó ezt is felfújta. Az EULA-ban szerinted miért van benne ez, ha olyan rohadt nagy titokban akarta ezt az apple csinálni? Inkább csöndbe maradtál volna és akkor nem írsz ilyen hülyeségeket. Meg célzott hirdetés??? Aha azt ip cím alapján szokták, de nem baj talán majd kinövöd ezt a paranoiát.

    [ Szerkesztve ]

  • llaszlo

    veterán

    válasz gaborbol #42 üzenetére

    "Contain tens of thousands of records of a user’s precise geographical location, each marked with a timestamp."

    Igen az első időpontot jelöli amikor ott jártál.

    "The researchers who uncovered this file speculated that it generated location based on cell phone triangulation technology. If that is indeed the case, the location available in this file is likely accurate to 50 meters or less."

    50 méter pontossággal a gps is megmondja.

    "A gmaiben elkuldott vagy beerkezett beszelgetesbol a google algoritmussal kiszedni a targy szavakat es az alapjan dobalja be a hiredeteseket, nem ertem miert olyan hihetetlen, hogy amit a keresobe irsz, azzal bombaz kesobb."

    Érdekes nekem a google nem küld spameket. Minek küldene a google spamet nekem??? Ez egy vicc lenne, hogy ha a saját rendszerét terhelné ezzel. Ez egy elég nagy öngól lenne neki.

    A legtöbb spam támadás egyébként is PEBKAC kategória.

    "Nem tudom,hogy ez hogyan mukodik konkretan,de attol hogy valamirol nem tudok, vagy nem ertem meg lehet valos vagy letezhet"

    Egyébként te csak hidd el, hogy az apple kémkedni akart utánad és élj ebben a hitben. Az az igaz ami neked igaz. Eleve miért is kell a rosszat feltételezni??Ennek mi az alapja ami arra utal, hogy a gonosz apple ki akart használni és rosszat akart neked??

    Most komolyan kockáztatna egy ilyen bagatel dologgal az apple?? Nem hinném.
    Én betudom egy SW hibának. Ha olyan fontos lett volna nekik ez az egész akkor tuti elrejtik a hozzáértő "kezek" elől és nem iktatják ki egy SW frissítéssel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák