Új hozzászólás Aktív témák

  • ffodi

    veterán

    1. Ez így van. Könnyen ki tudod tesztelni, hogy mikor következik be, ez a dolog. Húzod a ramot, és figyeled az fps-t mondjuk egy vantage teszt alatt. Amikor elkezd helyenként furcsán kevesebbet produkálni, kb. ott a határ. :)

    2. Ahogy írod csak a vrm bordát kell szabdalni, mert az nem kompatibilis a 6950/70-es vga-val. Viszont figyelni kell, mert van egy +chip, amire kell a hűtés a GPU-tól balra. A VF3000a hűtőfelszereléssel kapcsolatban csináltam egy képet, belinkelem ide is, hátha segít valakinek: KATT

    A VRM bordára én azért szoktam hővezető lapot tenni, mert pl az én esetemben 2 ponton rögzíti, és ha csak hővezető pasztát teszek alá, akkor a felszerelésnél, könnyen le lehet sarkazni a szélső vrm-eket.(már jártam így)

    3, A 11.1a driver tökéletes, és jóval gyorsabb mint bármelyik korábbi. Az ha a street fighter bench lemegy, a furmark pedig elszáll, az valószínű azt jelenti, hogy a vga-d nem stabil az adott órajelen.

    "A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

Új hozzászólás Aktív témák