Új hozzászólás Aktív témák

  • Fkris

    őstag

    Szevasztok!

    P6 vásárlásán gondolkodom, Amerikából hoznám a nyár elején.
    Átolvastam az elmúlt pár nap HSZeit, és nem vagyok túl lelkes.
    Se VoLTE, se VoWifi, se 5G, a 2G-s hangátvitel meg azért durva lenne egy 2021-es "csúcs"modelltől a 3G lekapcsolása után.

    Olvastam azt is, korábban, hogy henköltök és akkor van VoLTE, de Magisk kell, onnan már csak 1 lépés a főzött ROM-ok és kernelek világa.
    Egy ideje már nem piszkáltam a napi telómat, full gyárinak használom ( Előtte volt Nexus 5, azt szana-széjjel henköltem, de már nem feltétlen foglalkoznék ilyesmivel ha nem muszáj ).

    A fenti aggályok miatt kicsit elbizonytalanodtam már csak azért is, hogy ha nem P6, akkor mi legyen helyette ebben az (ár)kategóriában.

    Ezek mennyire jelentenek égető gondot nektek, akik nap mint nap használjátok a Pixeleket?
    A 2Gs hang mennyire dobozhatású?
    VoLTE gondok a szolgáltatók oldaláról jelentkeznek vagy Google örökség, hogy ha ebben a régióban használod a készüléket, akkor nem lesz?

    Köszi a választ!

    Pacsi

    "...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

Új hozzászólás Aktív témák