Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz Kansas #7 üzenetére

    Felhasználói igények alapján ez a Lenovo laptop nagyon a minimumot nyújtja, pedig ennyiért jobbat is lehetne már találni vagy méginkább használtban egy Thinkpad. Hétköznapi gépezésre vagy munkára ezek még teljesen jól ellátják a feladatukat, de játékra nem árt a dedikált videókártya (a legjobb IGP) és a jó hűtés, amit érdemes rendszeresen tisztogatni, hogy a throttling és a zajosodás valamennyire elkerülhető legyen.

    Lehet több DDR4L memóriát és még nagyobb SSD-t kérni, de a 4 cellás akkumulátor üzemidejét keveslem a legjobban. 768P felbontásban ha a pixelsűrűség nem zavaró, akkor olvasható marad a szőveg és még akár jó is lehet filmnézésre, de a FullHD felbontást mégis jobban szeretem... :)

    [ Szerkesztve ]

  • S_x96x_S

    őstag

    válasz Kansas #7 üzenetére

    > Nekem ThinkPad T470-em van melóban ....
    > Hogy kinek mi éri meg, az nyilván szubjektív, én anno azért néztem épp 2500U-val szerelt notikat,

    A 3500U frissítés már elég jó az akkuidő szempontjából is!
    A 2500U-es proci meg csak a felét tudja az Intelnek akkuidőben.
    emiatt a cikkben ajánlott "Lenovo Yoga 530" - akkuidő szempontjából biztos nem ideális, érdemes megvárni az új szériát.

    (AMD Ryzen 5 Pro 3500U) + "Lenovo ThinkPad T495 Review: business laptop with AMD processor, long battery life, and good display"
    "AMD is the better choice. Lenovo's ThinkPad T495 is finally a full-fledged AMD business notebook with almost no compromises compared to its T490 sibling with Intel CPU. It might even be the better choice for many office users thanks to its lower price."
    https://www.notebookcheck.net/Lenovo-ThinkPad-T495-Review-business-laptop-with-AMD-processor-long-battery-life-and-good-display.434716.0.html

    ""Battery Life
    Previously, AMD laptops very often suffered from very poor battery life when compared to their Intel-equipped siblings. However, the ThinkPad T495 is finally different, and not only ran comparably long to its Intel-sibling in our Wi-Fi test but even managed to outlast the T490 in our video test with up to 12 hours of battery life. At maximum brightness, battery life in the Wi-Fi test dropped from 9 to 7:20 hours, which is once again similar to the T490’s results.""

    [ Szerkesztve ]

    Mottó: "A verseny jó!"

Új hozzászólás Aktív témák