Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz S_x96x_S #11 üzenetére

    Az akkuidő érdekes kérdés, nálam az idő max 10%-ában megy akkuról, fontosabb a hordozhatóság(tömeg, méret), aljzat van majdnem mindenhol.
    Teszteket ugyan nem néztem, de gyanítom azok a fantasztikus Inteles akkuidők UHD lassítóval értendőek, ha már melléteszel egy Radeon-t vagy valamilyen GeForce-ot(és használod is), hogy utolérd az AMD IGP teljesítményét, gyanítom nem lesz olyan fényes az Intel sem...

    Sajnos nekem soha nem lesz T495-öm, a cégnél nem szokás AMD-s gépet beszerezni, a T470-em meg még 3 évig nem lesz csereérett, ki tudja, mi lesz akkor - új TP nevezéktan biztosan, ki fognak futni a számokból.
    Az én Yoga 530-14ARR-em(még tavaly vettem) meg annál még többet fog szolgálni, nem avul el egyhamar, legfeljebb a legújabb játékokkal nem játszok rajta - de az már most is igaz, és úgy tűnik, később se lesz máshogy, grafikában a 3000U széria se tud többet, és ahogy hallani, még a Renoir APU-ban se Navi IGP lesz, hanem még Vega.
    Szerintem a következő privát notim Navi IGP-s lesz, vagy ami utána jön, én már dVGA-s notit nem veszek, de IGP+dVGA-st 100% hogy nem, azok driver tekintetében mind szopók(eddig legalább is).
    Gamer notira nem adok annyi pénzt, amennyit kérnek érte(meg javarészt túl böhömök is nekem amelyikek nem throttlingolnak vagy üvöltenek), a nem gamer dVGA-k meg nem vagy alig erősebbek az AMD IGP-knél, esetleg profi felhasználásra valók...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák