Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Neovenator #19 üzenetére

    Köszi a minősítést. Egyik sem igaz.

    Vagy szimplán elfogadom a tényt, hogy a világ és annak lakói egyrészt nem vulkániak, másrészt nem az én értékrendemhez, igényeimhez, koncepcióimhoz és ízlésemhez igazodnak, és hiába zengek szatírákat a végtelenbe vesző égboltra, ez nem fog változni. Te miért nem? Még nem nőttél fel eléggé? :D

    "Egy óriási, apró házban viszont semmi szubjektív nincs..."

    Tessék egy példa:

    1) Valami Mini-ITX-es tuninglapot akarok, mert jók is azok.
    2) Léghűtés lesz a vashoz és nagy videokártya, és háttértárak is vannak.
    3) Hólapáttal csapja tarkón a vizuális megelégedésemet, hogy a panorámás micro házakban a deszka nem foglalja el teljesen az alaplapi tálcát. Ha nem panorámás, akkor csak a tudat öl meg apránként, mert bár kívülről nem látni, attól még tudom, hogy odabent tort ülnek az OCD-m felett. Hát a múltkor is kitépkedtem a frissen beültetett hajhagymáimat, mikor a nem moduláris tápegységem fölösleges kábeleit az elzárt tápkamrába suvasztottam. Még ma is PTSD-m van tőle.
    4) Nézd mán, egy egész szellős ITX only ház, ami még pofára is tetszik és nem is túl drága... Hmmm...megveszem. De előbb még nyilvános levélben tudatom a gyártóval, hogy mekkora ellős kecskebak ilyesmit piacra dobni. Miután megrendeltem a moduláris tápot. :DDD

    ~részlet egy anonim vásárló nekrológjából

    A nézőpontodat nem kell megértenem, mert nem tartalmazott új, eleddig feldolgozatlan információt, bár a pénzes pulya voltom újdonságként hatott minden szempontból. Mindössze értelmét/konstruktív végkifejletét nem látom annak, hogy megkérdőjelezzem egy láthatóan kelendő termékkategória életképességét (egynél több posztban legalábbis, te pedig számatalant említettél), amit egy nálam jóval hozzáértőbb gyártó piaci elemzések után a polcokra rakott. Tudod, beúszik a képbe a litániák a falnak és a legértékesebb fizetőeszköznek, az időnek a korrelációja. :))

    A házra amúgy személy szerint teszek; se nem tetszik kifejezetten, se nem kéne. Te akarnád minden áron racionalizálni/objektivizálni a háztervezést/házvásárlást, nem én.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák