Új hozzászólás Aktív témák

  • sazabi

    aktív tag

    válasz Kolondrum #74 üzenetére

    Tényleg mindenkinek van egy története, betársulok reggeli előtt :D

    Nekem pár éve volt egy kis balesetem, egy almát akartam félbevágni hajnali 2 felé, de lecsúszott a kés (recés élű), és a bal kisujjamat bevágtam. Inak kifelé kandikáltak a sebből, és ömlött belőle a vér. Lett rajta egy centi széles, lyuk, viszont szerencsére a csont megfogta a kést, így nem repült le a fél kisujjam.
    Magánkoliban(Győr) laktam, elszorított kisullyal elkezdtem dörömbölni(rudgosni) egy haverom ajtaján, aki ezt nem vette észre. Aztán lementem a portáshoz, aki elsősegélycsomagból bekötözött, viszont nem akart mentőt hívni. Előbb a főnökét hívta fel, és csak utána unszolásra a mentőket (kis időre elájultam). Amíg vártuk a mentőket, kijöttek páran a lakók közül, és fikáztak, hogy miért kell ehhez mentő. Akkor is mindnekinek volt egy sztorija, hogy ilyen meg olyan sérüléshez nem hívtak mentőt mert minek :D
    Szerencsére 5 perc alatt kiértek a mentők, és végig tök normálisak voltak. A balesetin is szerencsém volt, teljesen normális orvos néni, kapásból sorrakerültem, szépen összevarta. Egyiküknek sem volt egy rossz szava sem, hogy nem kellett volna hívni vagy valami. Kevés pénz volt nálam, a város másik felén volt a kórház, hazafelé féláron vitt haza egy taxis. :D
    Amúgy az ilyen jellegű dolgok lehet, hogy jelentéktelennek tűnnek, de összevarva is, hónapokig nem tudtam használni a bal kezemet rendesen, és kb 2 évig fájt, ha megerőltettem. Szerintem bárkinek megér az egészsége annyit, hogy csak kihívja azt a mentőt. Én ha nem hívtam volna ki, akkor már csak 9 ujjam lenne, meg egy béna. Vagy csak simán 9,5. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák