Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kispx

    addikt

    válasz Tapsi #7 üzenetére

    Mondjuk ha hibázik a robot akkor kit fognak felelősségre vonni? Egy nővérnél adott, hogy a nővért.

  • floatr

    veterán

    válasz Tapsi #11 üzenetére

    Az lehet h egy ERP sok mindent megold, de sok olyan dolog van, amit nem szeretnének, hogy megoldjon. Főleg kis hazánkban. Így már érthetőbb? :)

  • buherton

    őstag

    válasz Tapsi #11 üzenetére

    Pont, hogy nem, mert akkor hogyan is lehetne a susmussolni? :D Egy robottal nem lehet egyezkedni.

    (#12) kispx: Azt a gyártót, akinek a neve alatt adták el az adott terméket.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz Tapsi #75 üzenetére

    Kamionosként pont nem a tachográfra kéne hivatkoznod, miközben mindenki tudja a szakmában, hogy orrba-szájba csalnak vele.

    Épp nem itthonra gondoltam, ahol ez megy, hanem külföldre. Ott meg van 2 perc túllépésed már a rendőr írja a több eurós csekket és nem enged addig vissza a kamionra, míg nem fizeted ki a bírságot. ;)

    Ezzel a fizu dologgal pedig én vigyáznék. Mert mennyit is keres egy kamionos? Nettó 300-400-at?

    Aham, itthon lehet. Nemzetközi kicsit más. 2 ismerősöm is kint van, és a 900 megvan neki. Nettóban. Az egyik európát járja élő állattal a másik only Anglia. Hol itt a nettó 3-400 ezer? :D
    Jah, nem beszélve arról, hogy Ausztriában lenne helyem, kb. 500-700 között és minden hétvégén itthon lehetek... Akkor most ez sz@r meló? :F :N

    Ebből látszik, hogy lövésed sincs arról, hogy miről beszélsz. Nem baj, menj csak kamionosnak tanulás helyett.

    Azért van nálunk egy infós srác pestről, közfoglalkoztatásban, mert biztos szarul keresett az ELTE-n mint informatikus. De mondhatnám azt is, hogy egy nő is van nálunk, aki a Parlamentbe dolgozott nettó 400-at kapott és ő is itt van nálunk. Egyik sem szakmunkás bizonyítvánnal... Akkor biztos velem van a baj, mert nekem van melóm fél diplomás végzettséggel... ;)
    Hogy miért hagyták ott, vagy küldték el őket, az inkább nem publikus, de a Nőről tudnék mesélni, miért hagyta ott a diplomás melót... De nem valami szépek ezek az okok...
    És nem egy diplomást tudok, aki nem a szakmájában dolgozik, a kissebb bérért, mert ugye már nem az iskolák száma dönti el, hogy milyen a fizud, hanem a betöltött munkakörben meghatározott. De ezt biztos tudod te is. ;) De mesélhetnék még ilyenekről, de felesleges lenne szerintem... :) Mert biztos én vagyok a hülye, hogy nem tanulok tovább és csak kamionozni "tudok" szeretnék. ;)

    Szerk: Bocs, be is fejeztem, mert innentől csak a saját f@rkunk méregetése menne, úgy hogy inkább megyek csinálok valami hasznosat is. :D

    Üdvözlet! ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák