Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Somatom #132 üzenetére

    én például a taxis blokád alatt gyalog mentem haza a vasútállomásról. egyszer megtettem, pláne, hogy akkoriban én voltam a gi joe, de ha ezt valaki rendszeressé teszi, akkor én leszek a fúria is.

    más.
    mai tömegközlekedés: belvárosban volt dolgom, úgy döntöttem, ződ leszek, haza tömegközlekedve megyek. elsétáltam a villamosmegállóba (ez kb. bele is férne), pont jött a villamos, pont elengedtem, mert nem volt jegyem. elkezdtem taperolni a jegyautomatát, nem sikerült kiverni belőle egy vonaljegyet akkora, mikorra jött a következő villamos. felszálltam, bekopogtam a sofőrnek, erre idegesen intett, hogy nem ér rá. majd kicsivel később kinyitotta a kis ablakát, mondtam, hogy jegy kéne, előkereste a dobozt, amiben a jegyet meg az aprót tartja, nagy nehezen kiszámolta a zsetont és ideadta. közben a villamos vakrepülésben ment, ha akkor valaki elé lép, mostanra a szeleteit már bezsákolták volna.

    teljesen biztos, hogy még egyszer nem próbálkozom ilyennel. hát ilyen a szuper tömegközlekedés errefelé.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák