Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsizsiZsozsó

    tag

    válasz Cifu #2 üzenetére

    A régi Segáért tényleg nagy kár, volt(DC-t, volt miért siratni). A mostani Nintendót egy kicsit sem sajnálnám, már rég elmúltak azok az idők amikor ők voltak az igazi piac vezetők, mert valljuk be őszintén a Wii sikere nem volt összehasonlítható mondjuk egy SNES sikerével. Persze a sok fan bármit megvenne amire Nintendo van írva, de már rég elmúltak a NES/SNES-es idők. Szerintem a Sega sorsára nem fog jutni, mert a handheld részleg óriási siker, ott nagyon valószínű, hogy a PS Vita fog eltűnni a süllyesztőben. De, ha a Nintendo továbbra is így töketlenkedik mint most, akkor végleg lehúzhatják a Wii U-val a rolót. Én a mostani időkben azt mondanám a Nintendóra, hogy ötlettelenek lettek. Tudom merész kijelentés ez, de elnézegetve a Wii/Wii U-s címeket, egyáltalán nem arra az N-re emlékeztet, aki mindig tudott valami újat mutatni, ezt most természetesen kizárólag szoftveresen értem a cégre. Mert, hardveresen mindig megtudtak újulni(SNES FX Chip, N64 analóg, rezgő, 3DS-nél szemüveg nélküli 3D, Wii mozgásérzékelő, Wii U igazából ez a gép, csak a Tablet divathullámot akarja meglovagolni).

    [ Szerkesztve ]

    The Power Is Yours!

Új hozzászólás Aktív témák