Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TakkerX

    aktív tag

    válasz dabadab #91 üzenetére

    Mivel ez itt teljesen off, ezert nem akartam nagyon belemenni - foleg a nem tul vitakesz reakcioid utan." - nem túl vitakész,mert.... most én sem offolom tele, meg mert amit mondatam azon nem nagyon van mit cáfolni. de igaz, off, majd talán máshol, máskor.

    " Egyebkent szerinted kik szoktak robbantani Izraelben, meg kik lovik raketakkal. A pirezek?..." -igazad van, nem vitatom, de a dolog visszafelé és működik. ezt te is beláthatod. ok-okzat meg nézőpontok kérdése.

    sztem mindenkinek sosem lesz jó. Legtisztább lenne, ha a zsidók maradnának Izraeli földön, hamár azt kijelölték nekik, a palesztinok meg palesztin földön. igazából végeteln egyszerűlenne a dolog, cska kivtelezni nem az. na persze, ha kiírtjuk a másikat, akkor az egyik kiiesik éls máris nincs konfliktus. de az talán nem a járható út.

    [ Szerkesztve ]

  • buherton

    őstag

    válasz dabadab #91 üzenetére

    És tod ki keríti körbe az ott élő palesztinokat 2-4 méteres fallal, szöges dróttal, őr tornyokkal? Legalapvetőbb dolgoktól zárják el a palesztin lakosságot víz, termőföld... Rendőrség folyamatosan terrorizálja a palesztinokat, függetlenül a népirtásnak tűnő Gázai tamádástól.

    Magyarul elég nehéz helyzetben vannak a palesztinok, és az európai média ezekről elfelejt tudósítást adni.

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák