Új hozzászólás Aktív témák

  • Psylocyber

    csendes tag

    válasz Hedgehanter #7 üzenetére

    1, a grafika tényleg jobb de közbe eltelt 10 év:D, meg egy stratégiai játéknál eleve nem szempont, sztem

    2, A 2. résszel nem játszottam ugyan, de a képek alapján tök ugyanaz lesz mint az előző rész csak lesznek új egységek. A c&c folytatásai meg eleve elbuktak mert nem tudtak újítani semmiben és a körítés is csak egy rókabőr volt, üres doboz, ugyanezt látom a supreme commanderen, jó pár napot rászántam de csak azért mert nem akartam elhinni h tényleg ennyire szar, azaz hogy jó de ugyanaz mint a TA, semmit nem változtattak a koncepción...a grafikával akarták eladni...

    Erre kiadnak egy SP2-t ami meg már konkrétan ugyanazzal a grafikai motorrral készül és a bemutató videón olyan egységeket mutatnak amiknek értelme az egy szál se.

    Itt van mindjárt az első vidi: mi a francért kell kilőni az egységeket???? Hogy a viharba éri ez meg? Oké Vernét én is szeretem de az csak mese(utazás a holdra asszem), illetve kitalálták hogy végülis lehetséges, de iszonyatosan gazdaságtalan. Önmagában az első vidin szó szerint röhögtem, mert komikus, azaz nem tudom eldönteni hogy ez valami paródia vagy tényleg komolyan gondolták...értelmetlen logikátlan kretén dolog, bombák helyett tankokat kilőni, lol hasznos tömeg semmi 40tonna páncél viszont kell, akkor legalább csinálták volna meg szépen hogy az egységek becsapódnak van súlyuk, a fizikának meg vannak törvényei...értitek lehet sci-fi, lehet értelmetlen de akkor az legyen valóságos a tömör vaskonzervek azok kúrják szét a földet az épületeket vagy egymást akár, és szálljanak már normállisan...

    A második vidi, az meg arról szól h a húdekurvaerős egység beszívja a többit és visszaköpi, baszki ez valami oltári nagy baromság(ismét se energetikai se fizikai szempontból nem stimmel) konkrétan 3 éves gyerek szinvonala, hiába többezer éves robotevolúció az bizony tudja mi a jó:D, jah és a megvalósítás itt is szánalom gyenge, okés legyen, szívja be de hol van itt a fizika hogy szívja már be irreális az egész...főleg amikor kilővi, 2010-ben ez nem munka...

    A harmadik vidin meg megjelenik az értelmetlen elpusztíthatatlan ac1000 gunship, ami eleve ránézésre szállító egység lehetne, de nem az mer csak lő...fantasztikus ötlet, sosem láttam még hasonlót ez tényleg valami új...

Új hozzászólás Aktív témák