Új hozzászólás Aktív témák

  • aaa3

    csendes tag

    válasz nemlehet #279 üzenetére

    kovsol: " kiegyensúlyozott egészséges étrendet tartani hosszútávon," nem vitatom, sosem tettem, csak absz. minimumlehetőségről van szó, aminek a létezésén is sokan megsértődnek. ha kell a pénz vmire, beosztod. régen tudtak ilyesmit az emberek.

    nemleh: nem, nem azt gondoltam komolyan, elnézést, néha én is félreérthető vagyok. osszuk háromfelé, jó? 1, kolit említettél, oda nem kell bic, de bérlet sem. 2, pesti albi, nem a város túlfelén - erre javasoltam. a béren is lehet szardíniázni am. 3, nem tom mennék e elővárosba -20k bérért ha holtfáradt és évftsktólelszakított leszek tőle, de ha igen akkor elsimerem, bérlet. anélkül pláne őrültség lenne.

    van sok más ami nagy érvágás és nem említetted, én csak azért írtam mert néhányban lehet alád menni csak max nem kellemes.

    öltöny vs bic -> ennyire fantáziatlan vki a tiltakozó érzelmek miatt? váltóruha,szappan. bi vagy mot általában: nemdiáknak még egy segédmocis is olcsóbb lehet benyával együtt mint a bérlet. de persze ez mind csak példa, tartsuk szem előtt. voltak itt már 2-en, akik emberfeletti (igaz, tanulmányi, nem megélh) egyetem alatti erőfeszítések megtételéről írtak itt a saját életükből. választási lehetőség a mottó.
    a többi legyen oké, hosszú lenne és nem érdekes senkinek.

    #285: ez nagyon jó! #313 +1, (de azért pár tárgyat mindenki leszar. aki angolt mondjuk, hűbazz.), 314 is.

    fvtan: már tényleg jóideje nincs általánoson egész 12ig jó gimiben sem, csak matszakosoknak. de a #310 azért nagyon durva.

    [ Szerkesztve ]

    [off]eladott gépem: http://hardverapro.hu/apro/9850_black_edition_felkonfig_-_3gb_hd4550[/off]

Új hozzászólás Aktív témák