Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Zolee11 #102 üzenetére

    Ez kis fizetés dolog ez valami rossz becsípődés itt vagy mi?

    Aki penge egy területen az itthon simán nettó 400-500 fölé tud ugrani, csak olyan céghez kell menni aki kifizeti és jó hely is... Vannak ilyenek. Ezen túl mi kell még?! Persze értem én, hogy mindenki a milliárdokat kergeti, de a kényelmes élet nem itt kezdődik.

    Persze ide lehet hozni, az ilyen példákat, hogy márpedig a kiskutya kft-nél az állásinterjún azt mondták netto 88 plafon...és akkor mi van?
    Mesélek valamit.
    2012 nyarán kezdtem (mondjuk úgy)élesben dolgozni és már csak 1 db államvizsgám volt.(félévvel később megcsináltam) Tudod mennyiért kezdtem a melót? 95K netto. Fejlesztés. Vidéki megyeszékhely. 8 órába, semmi túlóra. Szerinted mennyire tetszett ez nekem?!

    Mellette bedolgoztam másik helyre is hétvégén. Ez ment 2 évig úgy, hogy emelkedett ugyan a fenti összeg de nem eleget...
    Majd másik helyen kérdezték, hogy lenne a kedvem.... én meg mondtam egy kétszer akkor számot mint az akkor éppen aktuális. Csont nélkül rábólintottak. Jöttünk pestre...ennyi... és tudod mi a poén. 1,5-2 év múlva megint van lehetőségem duplázni, mert van fejlődési lehetőség a területemen, akár a jelenlegi cégnél, akár máshol... Igaz én nem ülök be a tv elé ha hazaértem, és nem esik ki a billentyűzet a kezemből 17:00-kor...

    Szóval ne sírjunk már itt kis fizetések miatt, mert lehet előrelépni csak tenni kell érte. Először mindig rossz, de ez azért van, hogy később jobb legyen.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák