Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ®abstract®

    őstag

    válasz Delerium #28184 üzenetére

    nekem van ilyen HORI RWA ps4052 modell [link] meg [link] meg [link] 2,5 eve vettem de nemrégiben elromlott ( random balra kanyarodik) nagyon kevés lehet az üzemidő benne-kb. 100 h ami kutyafaxa gondolom :F akkor 27eft volt nagyon baráti áron vettem. amit utáltam az a pillangó váltó kapcsolók hangos kattanasa.
    persze nem nagy szam a 270 fokos fordulat,de használható kategoria.a 28 centis kormánykeréknek jó fogasa van.a fekpedal utja rovid,de kalibralhato minden,
    több autos gameben teszteltem= forza horizon 3 & 4, DIRT 3 & 4, Wreckfest,Spintires Mudrunner-GTA 5 is :) megy,de neked kell kalibralni minden jatekban.
    van ennek a nagytesoja ami mar force feed back s de abban az ársávban ott vannak a többiek.. [link]
    most meglesem a piacot. akkor emagon vannak thrustmaster modellek ferraris [link] kormanyszettek 50-60Eft körül. persze van sokminden ez alatt is nézelődni lehet.

    haveromnak logitech g29 volt azt próbáltam,faxa meg minden,de elromlott neki,kb. egy ev utan,emiatt eladta. random kanyarodott az is meg nem erzekeltek a gombok..

    [ Szerkesztve ]

    Szavahihetőség manapság ritka kincs.

Új hozzászólás Aktív témák