Új hozzászólás Aktív témák

  • Foose

    addikt

    A gond az,hogy régebben is volt gondom,kiderült hogy valószínüleg akkor az okozta a gondot,hogy vanilla térképen bepipáltam a felhő mentést. Pár nap múlva kivettem,de addig az sajnos mentett felhőbe is,ami galibát okozott. Valószínüleg most is ez lehet a baj,mert azóta is ezzel a profillal játszottam. Néhány nappal ezelőtt valaki pont azt akarta,hogy visszaáll 1.36-ra (még nem volt kiadva az 1.37) de a mentéseket elég macerás volt vissza szerezni,volt is amit bukott benne. Szóval az sem túl jó opció. Az egyik legjobb mod kamiont sajnálom,ami most is működik,pénzért vettem,és nagyon szépen meg van csinálva,de ezzel én már nem küszködök többet. Két szabadnapom ráment,hiába. Majd valami lesz. (sajnos a mod mappában levő dolgok nem csak vanillához tartoznak,ezért a hungary mapot is,a promods-ot is,és a grand utopiát is újra kellene kezdenem,ha mindent pucolok a mod mappából hogy ne legyen gond. Ez nagyon sok játékidő volt,szerintem mindenki sajnálna ennyi térképen újra kezdeni játszani) Sőt,gyanítom hogy ha vissza is állnék 1.36-ra,és kivennék minden modot,akkor is ugyanennyi sza@rság jönne elő,tehát annak sincs értelme. Max 0-ról kezdeni mindent. Dehát ugye,közel két éve játszom asszem,ennyi idő alatt amit szereztem,mindent elbukni... :O

    [ Szerkesztve ]

    Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Új hozzászólás Aktív témák