Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz #81556480 #239 üzenetére

    Gondolom ebbe álltak bele páros lábbal:

    CBS - CDC recommends Pfizer or Moderna's COVID-19 vaccine over Johnson & Johnson's due to rare blood clots

    "As of December 8, 2021, more than 16.9 million doses of the J&J/Janssen COVID-19 Vaccine have been given in the United States. CDC and FDA identified 57 confirmed reports of people who got the J&J/Janssen COVID-19 Vaccine and later developed TTS. VAERS reports have identified nine deaths that have been caused by or were directly attributed to TTS following J&J/Janssen COVID-19 Vaccination."

    Fox News videót speciel én sem találtam.

    Azt sajnos látni kell hogy az emberek zavarodottságát, kifáradását nagyon gyorsan kezdték kihasználni a politikai erők, a szélsőséges populizmus turbó fokozatba kapcsolt. :(
    Írtad, te sem szeretnél maszkot, zárást, kötelező oltást. Na hát az még csak egy zsák krumplijukba sem kerül nekik hogy egy baráti belgyógyász profot előkapjanak, és annak még cska a világ képébe se kell hazudnia, elég hogy csúsztasson hazáig, felnagyítson dolgokat míg mást elhallgasson, és megnyerje számukra a szavazatod.

    pl ezt: Reuters - Risk of dangerous blood clots linked to moderate COVID-19; high-dose blood thinner can prevent clots

    "Four weeks later, VTE had developed in roughly 1 of every 200 mildly ill patients who had not been hospitalized and nearly 5 of every 200 moderately ill patients overall"

    Pechünkre az ellenszer nem a bepattintok egyet a számba és elfelejtem alacsony dózisú aszpirin, hanem az orvos által szigorúan ellenőrzött vérzékenyítő heparin. És akkor most minden "én 10 kilométer hóban zsebemben kihordtam a koronát a földekre" fazont szúrjanak(!) hogy megússzák a.. be sem adott Astra/Jahnsen mellékhatását amit a Télapó mégis csak meghozott kis kitérővel, de legalább sokkal nagyobb mennyiségben? :(

    De ha jól tudom a jelenséget te magad is közvetlen közelből érzékelted. Britanniában elég erősen áll a bál, és évtizedekre visszamenően legrosszabb kormányok váltják egymást. És nem engedik el a nyomorultak, mert a Brexiteléssel még mindig lehet szavazatot, parlamenti széket, kormánypozíciót szerezni. :W

    Amúgy ParázsFarázs most épp ezt a gittegyletet gondozza :)


    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák