Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Apollyon #134 üzenetére

    Jó, jó, értem én, szép gondolatok, csak ha a ténylegesen nem ez a verzió köszön vissza a gyakorlatban, akkor nem gondolnám, hogy bármit is igazolna.
    Fentebb pont azt mondtam, hogy ha már meg kell kérni valakit, akkor a 10-es alapon, ismerősök / családtagok / számtech boltosok tudnak neki segíteni Windowsban. Megoldja helyette. De Linuxban már egyáltalán nem biztos, leginkább csak utóbbiak, vagy van ahol azok se nagyon.
    Felhasználóvesztés nem hinném, hogy számottevő lenne desktopon, a tortaszeletek sem ezt mutatják [link]. Max a Win10-re nem ugranak olyan tempóban, mint amilyenre számítottak. De a jövőben vsz az is javulni fog, főleg ha majd leülnek a konteós dolgok.

    Olyan, mintha vki elkezdené sorolgatni, hogy ő mennyire jó kan, mennyire jó tulajdonságai vannak, amit a szebbik nem értékelhet, ő az abszolút tökéletes party. Igen ám, de ha nem jön be valami miatt mégsem a csajoknak, nem omolnak a lábai elé, akkor cseszheti... ;] Aztán lehet mondani, de hát mit esznek azon a másik pasason, mitől jobb, mint én...

    (#133) tomtyi: látom nem bírsz magaddal... ;] Válaszra sem érdemes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák