Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Egon #89 üzenetére

    nem amikor a tettei miatt bírálnak hanem amikor a vallási hovatartozása miatt.
    A soros féle nyilt társadalom egyik lényegi gondolata emlékeim szerint a totális elfogadás. Vallásra, nemre akármire. Ide értve a keresztény hetero fehért is. :) (vagy az arabot imo ez az ami miatt célkereszt lett Soros) Ez is ami miatt sztem az egész egy utopia. jó lenne, törekedni is kéne/kell rá de hogy a földön megvalósuljon emberekkel annak kevés az esélye. Mint a Star Trek vagy a kommunizmus vagy a... pedig azok is "szépek".
    És már hogyne férne bele amit írsz a liberális világképbe....

    Komolyan mindha fogalmad se lenne miről írsz de nagyon írsz.

    Tessék kikölcsönözni, letölteni vagy megvenni és elolvasni. Mert így csak a marhaságok végtelen sorozata megy amit a tvben, rádióban hallottam, szomszéd, munkatárs mondta... (aki olvasta akármelyik pr lapban)

    szerk: Amúgy én is 20+éve olvastam szóval erősen felhős. Ilyen alapgondolatok maradtak csak meg. De az nagyon nem az mint amit az állami PR harsog tvben újságban, rádióban.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák