Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • €uro

    őstag

    válasz kazanka #2329 üzenetére

    Nem tudom, hogy ennél a HTC telefonnál a Monster headset a gyári csomagoláson belül volt-e. Ha igen, akkor a hirdetésükkel ellentétben nyilván nem bontatlan csomagolást kaptál volna. Egyébként ettől még nem lesz automatikusan hamis a telefon. Feltételezheted ezt (halkan), de állításod szerint nem is láttad végül a terméket. Szerintem legyünk óvatosak, körültekintőek, de olyasmit nem kellene belelátnunk a dolgokba, amik nincsenek is ott. Saját magunkat vezetjük félre ezzel.

    Viszont én nem is ilyen esetről beszéltem. Hanem olyan termékekről, amiket tényleg bontatlan gyári csomagolásban kapsz kézhez. És ezt vásárlás előtt meg tudod nézni - függetlenül attól, hogy kértél-e házhozszállítást vagy sem. Én például úgy veszem majd át a futártól a csomagot, hogy megmondom neki előtte, hogy ne haragudjon, de öt percet el fogok rabolni az életéből. És fizetés előtt ki fogom bontani a csomagot. Csak akkor fizetem majd ki, ha valóban bontatlan Sony dobozt kapok és rendben lesz a mellékelt számla és garanciapapír. Ha gond lesz, akkor felveszünk egy jegyzőkönyvet és megy vissza a csomag a feladóhoz.

Új hozzászólás Aktív témák