Új hozzászólás Aktív témák

  • Nova91

    tag

    Nekem tablet z van és ha nem játszol állandóan, de aktívan használod a böngészőt, youtube akkor napokig elmegy. 1 filmből fél óra 5 % a legalacsonyabb fényerőn, max fényerőn meg 15 % és a filmet wifin streamelem gépről. Szóval otthon a szobában megnézel 2 filmet + böngésző + youtube, zene stb és még vmi játék 1 órát mondjuk és még bőven jó vagy, nekem ez a személyes tapasztalatom. Egy ilyen méretű tabletet otthon használod vagy nyaraláson ezért gyakorlatilag mind1 az üzemidő kis túlzással. Apunak tab 2 10.1 van ami 90 grammal nehezebb és tényleg fárasztó egy kézben tartani, szóval nagyon fontos a súly. 1 kézben meg pláne.

    (#9) Khelben: A wifi ledobálást az android miatt csinálta, de azt kijavították, nem tudom hol olvastad h tablet hiba.

    Amúgy nem üveg a z hátlapja, hanem gumírozott mint ennek és a z2-nek IPS TRILUMINOS a kijelzője a z-nek TFT ami tényleg fátyolos lehet bizonyos szögekből. A hátlap meg ugyan úgy kattog mint az enyémnek, láttam róla videot, szóval sony szerint ez így normális. Hozzá teszem elég erős nyomásra érezni/hallani és miután sokat használtad, gondolom a melegtől a hátlap ragasztása elenged valamennyire.

    Tablet z is 160 rugó körül kezdett ami egy 8 hónap múlva ment 130-ra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák