Új hozzászólás Aktív témák

  • gps76

    őstag

    Nem tudom Ti hogy vagytok vele,de egy újabb rendszernek elvileg jobbnak kellene lennie e régebbinél.Valahogy az androidnál nálam - saját véleményem - mintha rosszabb lenne. Tegnap ismét "bizonyított" a Lollipop.Azért szeretem a Z szériás Sony-kat mert többet nyújtanak mint más gyártó hasonló kategóriás telefonjai,pl. KitKat-ig a hangszínszabályzó nem csak a zenébe tudott belenyúlni,hanem pl. egy youtube klipnél is volt hatása.Na ez Lollipop alatt megszünt,semmi hatása nincs. A fülhallgatóról kezelt rádió is másképp működik,mert pause-ra nyomva a rádiót,és újra megnyomva sokszor nem a rádió indul el,hanem a zenelejátszó. Meg jópár ilyen apróság,ami KK alatt hasznos volt,de egyre jobban kerül ki LP alatt. Ami nem tetszik még az egész LP-nál,hogy szinte semmi nem utal már rá,hogy Sony telefont fogok a kezemben,majdnem mezei android van rajta,régebben azért a Sony belepiszkált rendesen és pozitív irányban. Ennyi erővel vehetek egy feleannyiba kerülő kínai telefont lassan és ugyanazt kapom,még a Z3-am is szarabb LP-vel,megy vissza arra is a KK. Tudom mindenre vannak alternatív megoldások(Viper4FX,stb),de én Sony telefont akarok használni,ahogy a gyártó kitalálta. Különben vennék egy Nexust,és szétbuherálnám...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák