Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz drnet #22088 üzenetére

    Nem tudom, hogy az alkalmazásnak van-e joga "engedélyezni" amit a felhasználó amúgy letiltott, de wifi beállításokban is van olyan, hogy akár akkor is használhatja valamilyen progi, amikor amúgy ki van kapcsolva maga a wifi. Az meg, hogy engedélyezed a wifi-t folyamatosan, szinte semmit nem fogyaszt. Én mostanában nem kapcsolom ki, amikor nincs net a közelemben, elképesztően kevéssel beéri, pedig nincs is bekapcsolva a hely alapú wifi. A mobilnetről nem tudok nyilatkozni.

    Egyéb:

    Amúgy mióta a lollit feltettem, az addigi 3-4 napos (reggel levettem, aznap, még egy nap, következő nap este töltőre kerül, nálam ez a három nap, ami majdnem három tulajdonképpen) üzemidőm lecsökkent 1 napra, azaz reggel le 100%-on, este fel 40%-4% között, de a használati szokásaim drasztikusan változtak a lollival egyszerre. Eladtam a PS3-at, nincs kedvem gép elé ülni, inkább az udvaron tevékenykedek és közben néha-néha netezek, játszom (ja? feltettem a Skyforce 2014-et, az sem kicsit ette az akkut, mentett felhőbe, most amikor visszatértem KK-re, meg kiderült, hogy csak a pontokat meg a teljesített dolgokat mentette, újra kéne kezdjem a hajó fejlesztését 0-ról 0 induló zsetonnal, úgyhogy az megint ki fog esni, megint nem lesz elég hiteles az eredmény, de keresek egy hasonló játékot valamikor), kíváncsi vagyok így mit fog produkálni a visszatett KK. :D

    Szerk.:
    OFF-ok

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák