Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    Üdv mindenkinek!
    A napokban vettem egy ilyen telefont. Idáig Lenovo A7010/K4 Note/Vibe X3 Lite masinát használtam, szerettem is, csak kicsit erősíteni, modernizálni akartam. Lett volna használtan egy Vibe X3, csak helyben eladó, úgyhogy szét kellett néznem, milyen telefonok léteznek, amik rendelkeznek dupla előlapi(stereo) hangszóróval, kezelnek két sim kártyát, az enyémnél, jobbak/frissebbek és valahogy ki is néznek, nem úgy mint a ma divatos jellemtelen, agyonkerekített egyentelefonok, így ennél kötöttem ki.
    Tetszik. A megjelenése pazar, és baromi gyors. Azt hiszem, nagyjából ennyi. A hangszóróktól kicsit tartottam, úgy néz ki nem alaptalanul. A hangja siralmas, még a beszélős videók sem élvezezesek. Telefonálás közben sem tűnik a legjobbnak, kicsit barlang-szerű.
    Az egész telefon nagy, nehéz, és állandóan olyan érzésem van, hogy most fog kicsúszni a kezemből. Emellett baromi kényes. És már akad rakt néhány apró karc, hiába óvatoskodtam vele. A tok sajnos még nem érkezett meg hozzá.
    Szóval elsőre kicsit csalódottnak érzem magam. Talán csak azért, mert az ár töredékéért kaphattam volna egy jobbnak tűnő vackot. Valahogy nem érzem a Premium voltát. Később talán megbarátkozom vele, de azért jól esik kipamaszkodni magam.
    Ja, értesítő led van, de minek. Ennél talán még a HTC hangszóró rácsai közül is jobban kivilágított.
    Plusz még bele kell törődni, hogy nem feltétlenül illik babrálni nagyon a rendszert. Egyelőre elvagyok root nélkül, de a sok szemetet szivesen letakarítanám:)
    Más nem nagyon jut eszembe, talán túl gyorsan merül. Még hol az este, és már csak 50%.

  • bzoley

    veterán

    válasz Courage_7 #1621 üzenetére

    Egy százas volt. Használt, de állítólag csak három napot. Kicsit rögtön bütykölni kellett, mert eredetileg Myanmar régiójához tartozott, de erre számítottam. Eu-s rendszer fel, és minden rendben volt. Nem tudom hozzánk miért nem hoztak a dual változatból.
    Nem helyhiány miatt kéne takarítani, szimplán csak nem szeretem a kuplerájt. Annyi gyári szemét van rajta, ami három másik telefonra elég lenne(avg, amazon, ps, FB, stb.) Letiltani lehetett őket, de akkor is :)
    Hasonló okok miatt lehetett, hogy eddig minden telefonnál root, rendszercsere volt az első, sokáig Cyanogen kedvelő voltam. A Lenovo volt az első, ami már gyári állapotában is használható volt.
    Kijelzőidőt nem tudok mondani, max este, ha van ilyen infó. Egy-két óránál nem nyomkodom többet, majd csak akkor, ha újra kedvem lesz Hill Climbezni. Mostanában inkább a wifi hotspot lesz a fő feladata.
    Azért éjfélig kibírta 30%-on, az még elmegy.

    Walkmanfon:
    Olvastam róla valamit xda-n, de egyelőre tényleg macerás a dolog, nem feltétlenül ér annyit.

    [ Szerkesztve ]

  • bzoley

    veterán

    válasz Courage_7 #1624 üzenetére

    Itt sajnos nem lehet törölni. Eddig 18 alkalmazást tiltottam le. Egyik sem kapcsolódik a rendszerhez. Azt még megérteném, ha egy occó noname kínai telefon tele lenne reklám-jellegű alkalmazásokkal, de egy Sony-nál nem vártam volna, hogy ennyire teleszemeteli. Ott az Play sore, bárki kedvére telepítgethet onnan.

    Töltőre csatlakozás után már nincsenek adatok. Ma még csak 4 percnél jár a kijelző.
    Amíg nem érkezik meg az üveg, és a tok, nem is nagyon merem nyomkodni.

    Nincs is rá panasz, mintha egy újat vettem volna ki a dobozból.
    A Vibe X3-at megörökölte a párom, egyből neki is ült csengőhangokat állítgatni, én meg csak irígykedtem, milyen jó hangja van:)
    Telt, tiszta, hangos. Még a végén cserélek vele:)

    Az előző Sony-mat viszont imádtam(cmd j70). Tele volt extrákkal. Négy szürke árnyalatot tudott, és tekerővel lehetett a menüben lépkedni. Nagy szám volt ez akkoriban.

    [ Szerkesztve ]

  • bzoley

    veterán

    válasz rikxjeee #1652 üzenetére

    Remek hír.
    De vajon erre miért is volt szükség?:
    "Nem, nem lehet. BIZTOS, hogy NEM lesz a következő a 9."
    Nem érzed magad kicsit hülyén azok után, hogy a legbölcsebbnek hitted magad? :U

  • bzoley

    veterán

    Visszakerestem a topikban, eszerint még nincs egy éve, hogy XZP-s lettem. És eddig tartott a Sony-s kiruccanás, kipróbálok valami mást, ezt meg talán eladom, vagy megy a J70 mellé a polcra. További minden jót!

Új hozzászólás Aktív témák