Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jety91

    őstag

    válasz air #48568 üzenetére

    Mint írtam, lehet hardveresen hibás, de lehet valami kernelszintű szarság van. Régebben beszéltünk is róla, hogy többfajta kijelzővel, egyéb szarsággal van gyártva a telefon, így simán megeshet hogy pont szart fogtam ki.

    Nem sokminden fut a háttérben, ami állandóan az a messenger, illetve a spotify készenlétben kemény 6mb rammal. Szabad ram nálam átlagban megvan 300mb, ami azért ne hogy már ne legyen elég neki még ha szarul is meg van írva...

    Nem akarok veled veszekedni (úgy is mindenki tudja h neked van igazad mindenben), nem vagyok se kernelmágus, se cpufejlesztő, de eléggé cikinek érzem azért a fent leírtakat, akármi is a baja a telefonnak. És itt ugye megint nem a romokról van szó, hanem általánosságban. Lehet neked szuperül muzsikál az SP-d, nekem nem.

    Darvinya:

    "Mint említet Air fórumtárs, hogy egy app megnyitása nem csak önmagát hívja meg.
    Több egyéb háttér szolgáltatásokat is megnyit."

    Tisztában vagyok ezekkel programozóként, de mivel hív be több folyamatot a messenger a mondat írásától számított ~fél perc múlva hogy ő bezárja nekem az egészet? Nem ír nekem senki 99%-ban olyankor, tehát még feldolgoznia se kell semmit. Hibaüzeneteket múltkor poénból bekapcsoltam a fejlesztői lehetőségekben, hátha kiírja hogy az alkalmazás leállt vagy valami, de semmi. Logokat nem volt kedvem bogarászni, hogy mégis mi a túrót csinál a drágaság ilyenkor. Elhiszem hogy egy gány fos app, de ne hogy már nagy elvárás legyen egy SP-től a messenger futtatása bezárogatás nélkül (FB-t böngészőből használom, nem app formájában).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák