Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oliwire

    őstag

    válasz HD5570 #39097 üzenetére

    Először is javaslok egy rebootot. Másodszor javaslom a rootot, majd Greenify, donation versionnel, és akkor tudod hibernálni a rendszeralkalmazásokat. Pl az eszközöknek nem kell futnia, hogy menjen a telefon, sem pedig a Sony select loggernek, meg a qualcomm.fw valaminek sem. Nekem ezek mind le vannak hibernálva, sőt, még több is. (persze Google+ és Facebook app sincs.) és nem nagyon fordul elő ez. Nem azt mondom, hogy sosem, de akkor már 200+ órát járt a telefon újraindítás nélkül. Sajnos sok bloatware van a telefonon, elég stabil a rendszer, de nélkülük még jobban az lehetne.

    szerk.: és a stamina mód inkább placebo, ha van Greenify, akkor meg totál felesleges. Én sosem használom, ha összeakad valamivel, még jobban képes merülni az akksi, mint kikapcsolva.

    szerk 2.: ha ilyen gyenge a térerőd és a mobilnet be sincs kapcsolva, akkor inkább tedd át csak GSM-re a mobilhálózatot. Sokkal jobb lesz az akksiidő.

    [ Szerkesztve ]

  • oliwire

    őstag

    válasz HD5570 #39097 üzenetére

    Ez most sajnos nekem is előjött, pedig igen le van pucolva a telefon. De rájöttem, mi a hiba. A mellékelt képen látható 53 MB-ot foglaló rendszeralkalmazások, amik össze vannak kötve, mind felkúszott 230 MB-ra, és nem lehetett őket lecsillapítani. Megoldás: CWM-be beléptem, és Wipe Cache és Dalvik Cache. Utána minden visszaállt a helyére. Amúgy a Google calendar sync alkalmazás is meghülyült, tegnap este indítottam újra a telefont és 4000-szer ébresztette a telefont, még jó, hogy töltőn volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák