Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgeza

    veterán

    válasz HD5570 #38943 üzenetére

    De azzal is tudod, csak kérdés, hogy mennyire tanácsos. Ritkán szoktam azzal frissíteni, ezért nem tudom pontosan, hogy az meghagyja-e az adatokat vagy nem, illetve tudod-e választani menet közben, hogy teljes frissítést csináljon-e. Custom romról gyárira csak úgy térnék, hogy teljes törlést nyomok adatok megtartása nélkül. Ha gyáriról egy másik SI számos gyárira térnél át, azzal alapvetően nem lesz hibád (én csináltam már olyat próbaképpen), de azért akkor is jobb, ha tisztán telepítesz. Egyébként ez utóbbi esetben az történik, hogy az előző romban lévő nemtudomhogyhívják (bloatware?) alkalmazások, amit az adott szolgáltató beletesz, "átkerül?" az új romban sima - törölhető - felhasználói alkalmazásokká. Az újban pedig azok lesznek rendszeralkalmazások, amik egyébként is lennének. Szóval áttérsz az új változatra, és mondjuk leszeded utána a hülyeségeket, akkor elvileg ez is működik, és így meg tudod tartani az adataidat. Mint mondtam, én csináltam már ilyet, ez volt a jelenség, és nem volt gond vele (legalábbis rövidtávon). Erre vonatkozott a kérdésed?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák