Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAINfájdalom

    aktív tag

    válasz strogov #17215 üzenetére

    És mi lenne, ha mindenki abbahagyná a sírást, és ha valaki véletlen nem olyan tapasztalt, segítenénk megtanulni neki (root stb-re gondolok). Lassan a 4.3-as sírásból kevesebb van, mint amit ti itt lenyomtok veszekedésből. Gondolom te sem úgy kezdted, hogy kibontottad a defy-d, vagy a rootered dobozát és egyből tudtad, hogy rootolni kell, amit az XDA-n találsz meg az xy topicban stb. Ha valamit nem értek, utánaolvasok. Ha nem találom segítséget kérek. És nagyon nem a te dolgod megmondani, hogy kell-e nekem root, vagy nem. Ez a sírás a topicok miatt bőven a szárazföldön van. Mért nem lehet elviselni, ha valaki tokot/ fóliát szeretne rá, mert félti. Ha neked nem kell rá és nem tudsz segíteni, akkor inkább maradj csöndben, nem a te dolgod eldönteni mi kell a júzernek. és Nekem is el kellett olvasnom, hogyan kell SD-re telepíteni, sőt, nekem július óta van SP-m és az elején nem volt ilyen sok hsz, amiből ki lehetett volna deríteni, hogyan kell, úgyhogy megkérdeztem. de biztos akkor én is gyökér vagyok :W

    A defy-s az Chab7 volt, bocsi

    [ Szerkesztve ]

    Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

Új hozzászólás Aktív témák