Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz RedJohn #915 üzenetére

    Nekem is ilyen van. Nem tudok eddig beszámolni hibáról.

    A Kijelző fakóságát nem tudnám hibának felhozni, sztem nem fakó. Én egy Xperia Pro-ról váltottam, ahhoz képes egy felüdülés ez a telefon. Az IPhone-ak más a színkészlete, de hogy nagyon le lenne maradva azt nem mondanám.

    Wi-Fi nekem jó, nyilván nincs értelme méregetni egy Laptop wi-fi-jéhez, mert nem arra van. Amire van (netezés, youtube) arra ideális. Nincs 10 - 20, - 60 MBit/s - ket keresni egy telefonnál, mert minek, nem ezen fog seed-elni 200 filmet. mint ahogy letölteni sem a komplett star trek 6 évadát, mert nem arra van.

    Az akksija nagyon bírja, én ma meghajtottam keményen, reggel hat órakkor húztam le 34 %-on áll, az Xperia Pro új korában ilyenkor már régen töltőn volt. De kollégámnak IPhone 4S van délután 4 órakkor már töltőn volt, mikor ez 49 %-on. Ez mindent elmond, pedig kb annyit kapott a telefon mint az IPhone.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák