Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • toth87

    tag

    válasz akos727 #17356 üzenetére

    akkor én még az átlagos user kategoriába sem tartozok bele,mert teloról nem netezek,és zenét/filmet sem hallgatok nézek rajta :) azért annyi elvárásom lett volna ha megnyitom a tárcsázot akkor ne kelljen már másodperceket várni,egy 2x1,5 ghz-es cpu-val megáldott telon,,,a kamerája szar,,azon már túl tettem magam,,a satio-mal akkoriban még helikopterböl is fotóztam,,és minden szempontból felül múlja az S-t,,észre vettem az S-nél hogy nagyon ritka amikor nem homályosit (csináltam pár naplementés képet) és bizony kb 9-10 képpböl 2-3 lett jó,,és nem túlzok,,,,egy hete esküvön voltam,,full hd-ba szerettem volna a templomi részt felvenni,,na aki azt végig nézte,,csak pislogott,,,ha a stabilizátor be volt kapcsolva az fps a keresöben alulról verte a húszat,ha ki volt kapcsolva,még a mikro mozdulásokat is érzékelte,a kép meg szemcsés pocsék minőségü lett..

    és ne jöjjön nekem senki azzal hogy én húzom le a telót,mert nem igy van,két hónapja olvasom ezt a fórumot,és már akkor is irtak a nálam jelentkező problémákról,lehet hogy nem igy egyben de külön-külön mind megtalálható,a ti válszotok akkor is az volt mint most nekem,hogy "user error" és én is azért vettem meg a telót,mert azt hittem noob az illető és nektek van igazatok hogy nem ért hozzá,,azt a részét amit én szeretnék használni,nem hinném hogy sok szakértelem kéne hozzá,(lőni egy-egy képet,,TÁRCSÁZNI,,én egy alap felhasználó vagyok aki nem akart azzal tökörészni egy új telefon esetében,hogy melyik fözött rom a jobb) és az abszurdum hogy még igy is hogy a teló az asztalon hever egész nap szinte nehezen bir ki egy napot,nem is merek wifizni,meg semmi ilyet,mert az üzemidö a béka segge alá esne le :(((

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés