Új hozzászólás Aktív témák

  • #96302336

    törölt tag

    válasz SlayerSub #330 üzenetére

    Neked egy flotta előfizud van, amit bármikor visszavonhat a tulajdonos. Arra soha nem fogsz kapni kedvezményt, mert nem a te tulajdonod. Nekem pedig saját előfizum van, névre szólóan, amit jutalmaz is a szolgáltató. Nem mellesleg mivel nem alkalmazott vagyok, így vehetem akár munkahelyi telefonnak is.
    Továbbá, a telefon, mint munkaeszköz és az ehhez tartozó előfizetés is egy fix kalkulálható költség, ami simán beépíthető a munkákba, tehát vehetném annak is, hogy ingyen van az előfizetésem is...
    A te céges flotta előfizetésed sincs ingyen, más fizeti helyetted. :K
    A flotta csak akkor előny, ha te vagy a tulajdonosa, minden más esetben hátrány.
    Igen, csupaszon a telefon 270 körül mozog. Ennyi az ára. Sok, vagy sem ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Ennél jóval drágábban jelent meg pár konkurens telefon. Egyesek pedig kétszer ennyiért voltak, és vannak a ami napig. Ettől függetlenül nagyon sokan kiadták az 500 rugót érte megjelenéskor... A telefon árak nagyon elszálltak, de mindenkinél. És ez csak rosszabb lesz, olcsó készülék az vagy egy belépő új, vagy két éves top lesz csak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák