Új hozzászólás Aktív témák

  • nilpeter

    csendes tag

    Hosszú keresgélés és fórumolvasás után vettem meg tegnap ezt a telefont. A Galaxy 3 és e között hezitáltam, de túl sok a gond a samuval (és 15000 egyéb okai is van a Telenornál ;) ), így maradtam az X8-nál.
    Tegnap nem nagyon volt időm elmélyülni benne, de ma megnyüstöltem.
    Az 1.6 nem lassú nem döcög, semmi baja...várni is fogok a frissítéssel 2.1-re míg mindenki azt nem mondja, hogy jobb.
    A tegnapi wifis kudarcaim után, ma azt is belőttem(az én hibám volt a tegnapi kudarc is). Még a 120 méterre lévő PC kuckó szabad hálója is látszik és fel is léptem rá, tehát elég erős a wifi.
    A gps a google maps-sal másodpercek alatt megjelenítette a pozíciómat és pontosan ott ahol a telefonnal voltam, és elsétálva tökéletesen követett.
    Az Opera mini nem rossz böngésző, valóban ajánlott a letöltése.
    A fényképek, amiket lő egyáltalán nem rosszak...ennyit tud és kész, a személyek és tárgyak felismerhetőek, a színek jók.
    A többi funkció(zene, rádió, mozi) nekem annyira nem játszik, így arról nem is tudok írni...egyelőre...

    Üdv.
    nil

    Ja és szép a telefon...fehér, de szép...a hátlap ezzel az átmenettel viszont véleményes...inkább lenne az is fehér.

    Majdnem kihagytam: viszi az angry birds-et, mint az álom

    [ Szerkesztve ]

    ....nem én voltam....

Új hozzászólás Aktív témák