Új hozzászólás Aktív témák

  • gabe8719

    senior tag

    válasz doc #3863 üzenetére

    Azért adom el, mert az iPhone után nem tudtam megszokni a méretét, a színét, és leginkább az érintőképernyőjét. Elsősorban a hardver nem passzolt az igényeimhez az iPhone után, a platform még nagyjából hasonlít is, ott csak az volt a gondom, hogy elég "fapadosnak" tűnt a market az AppStorehoz képest - sok program vagy bugos volt, vagy egyszerűen tényleg fapados volt (tele volt reklámokkal annyira, hogy nem tudtam rendesen használni), egyszóval nem volt mögötte az a minőségérzet (különösen a hardvernél), amit ennyi idő alatt már megszoktam - persze az is lehet, hogy én csináltam rosszul a dolgokat, vagy egyszerűen nem lehet a SE-t az Apple-el összehasonlítani igazán.. Nem tudom, de úgy döntöttem, hogy megválok tőle. Az androidnak egyetlen igazi előnye van: hogy olcsó, és hogy rengetegen kezdtek el vele rövid idő alatt foglalkozni. Biztos vagyok benne, hogy ennek meg is lesz az eredménye, úgyhogy ahogy írtam is, 1-2 év múlva lehet, hogy megint beruházok egy androidos kütyüre, aztán megnézem mit ad.:) Egyelőre ez még nem győzött meg arról, hogy nyugdíjaznom kéne az szifont - pedig nem valami fiatal már:)

Új hozzászólás Aktív témák