Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Samus #2879 üzenetére

    billentyűzet:
    6,7*2,6cm a billentyűzet, gombtól gombig. Nincs olyan minősége (jobban érződik, hogy műanyag), mint a korábbi P1i-nek volt, de teljesen jól használható, gombok mérete is stimmel.

    A kérdés: mennyire használható a rendszer? - a teló tesztjében benne van, az SE elég jó munkát végzett az android telefonra szabásában.

    fénykép, vaku:
    lehet vele fényképezni, de nem igazán érdemes, mint a legtöbb telóval...
    A villanó egész jó, bár csak zseblámpaként használom. Ez a teló sem való éjszakai fotózásra, de részeg barátom leöntött ruháján a foltok remekül látszottak éjszakai képen.

    rom, baseband:
    rom csere egyszerű, jó pár leírást találsz. Bármilyen elrontást helyre tud hozni a PCC vagy a SEUS, visszarakva a gyári romot.

    rom cserén túl kernelt szoktak cserélgetni, basbandot igazából nem is tudom, mire való, de nem cserélhető. Meg pl. nem is lesz független a teló egy rom cserétől, ahhoz ZTE blade kell.

    méret:
    Az említett Blade belseje azonos ezzel a telóval, nagyobb kijelző méret és felbontás viszont elveszik a képernyő billentyűzet miatt.

    szerk: XDA fórumában néz körül, mindent megtalálsz.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák