Hirdetés

2017. november 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-04-11 18:04:11

IT café

Összefoglaló kinyitása ▼

(#3001) Lasy válasza r-chee (#3000) üzenetére

Lasy
(PH! kedvence)

SEUS-al frissítesz, és jó lesz, de minden adat el fog veszni, ha van recovery, akkor factory reset.

Privát üzenetre, csak akkor válaszolok, ha tényleg privát. A többi a fórumra megy!

(#3002) (jan) válasza r-chee (#3000) üzenetére

(jan)
(őstag)

Szoftvert kell rajta frissiteni, hátha!

sony oldalán kapsz segítséget.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#3003) CPT.Pirk

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Azt hiszem, rájöttem, miért kell lecserélnem a Zombie Kernel + GinTonic rom párost. Proxy droid nem ment nálam eddig, azonos beállításokkal haver ZTE-jén meg megy a proxy. Felraktam ma másik proxy progit, ez meg a próbálkozások közben végül kiírta, hogy nincs IPTables support...

Fel fogom tenni az nAa kernelt a a MiniCM7-2.1.9-el.

(#3004) (jan) válasza CPT.Pirk (#3003) üzenetére

(jan)
(őstag)

Nem fogod megbánni :K

(#3005) bubi92 válasza (jan) (#3004) üzenetére

bubi92
(őstag)

ha cwm-ben csinálok recovery-t, felrakok miui-t egy gyors próbára, utánna visszarakom, a minicm-et és tolok egy backup-ot, akkor teljesen úgy fog kinézni a telom, mintha nem is csináltam volna semmit? gondolok itt arra, hogy pl. a különböző programok beállításai is megmaradnak?

jaj nem válassz akart lenni

[ Szerkesztve ]

2.5GB Ingyenes tárhely: http://db.tt/Vs1kMOAM || Fotós próbálkozásaim: http://www.facebook.com/GaborWagnerPhotography || No brakes, no rules!

(#3006) Lasy válasza bubi92 (#3005) üzenetére

Lasy
(PH! kedvence)

igen pontosan.

Privát üzenetre, csak akkor válaszolok, ha tényleg privát. A többi a fórumra megy!

(#3007) bubi92 válasza Lasy (#3006) üzenetére

bubi92
(őstag)

oké, köszi:)

2.5GB Ingyenes tárhely: http://db.tt/Vs1kMOAM || Fotós próbálkozásaim: http://www.facebook.com/GaborWagnerPhotography || No brakes, no rules!

(#3008) CPT.Pirk válasza (jan) (#3004) üzenetére

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hmm, a színvilág szegényes nagyon. Elsőre nem tudott a market telepíteni semmit, le kellett állítani, törölni az adatait, aztán jó lett.

Viszont tényleg gyors, de hiányzik a GinTonic iszonyat szép boot animációja.

[ Szerkesztve ]

(#3009) (jan) válasza CPT.Pirk (#3008) üzenetére

(jan)
(őstag)

Szerintem az orvosolható :) mondjuk én kikapcsoltam az animáciot, szerintem feleslegesen eszi a proci időt, gyorsabban is indul a telefon :)

Ha esetleg boot animáció cserére vetemednék, akkor az ez:

lenne

[ Szerkesztve ]

(#3010) CPT.Pirk válasza (jan) (#3009) üzenetére

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ez a boot animáció tetszik!

Hmm, végre van kikapcsolható boot animáció? A Gintonic és a MiniCM7 V21 alatt sem lehetett, hiába állítottad be.

(#3011) (jan) válasza CPT.Pirk (#3010) üzenetére

(jan)
(őstag)

van biza. valamint lock screen en home gomb hosszan nyomására bekapcsolhato a vaku.

(#3012) bubi92 válasza (jan) (#3009) üzenetére

bubi92
(őstag)

hol lehet kikapcsolni? megvan

nekem most widgetlocker van, azzal nem müködik ez a hosszúhomegomb vakut csinál dolog:D

[ Szerkesztve ]

(#3013) CPT.Pirk válasza (jan) (#3011) üzenetére

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Erre még nem jöttem rá, hogyan kell.

(#3014) (jan)

(jan)
(őstag)

cm settings - lockscreen - widget - lockscreen flashlight.

mondjuk nekem mar nagyon ra all a kezem. a gesztusra :)

(#3015) Amras

Amras
(kvázi-tag)

alap 2.1-re, hogyan tudom legegyszerűbben visszaállítani a készüléket?

Hattrick Forever!!! Huawei P8 Lite Minden születés véres. A Nap kései szabdalják a csavargók köpenyét, Széttépik a nehéz álmot.

(#3016) kiskaktusz válasza Amras (#3015) üzenetére

kiskaktusz
(PH! addikt)

SEUS, PCC hazsnálatával.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#3017) (jan) válasza CPT.Pirk (#3008) üzenetére

(jan)
(őstag)

Majd hogy ha beállta dolog egy kassi időt ossz majd meg velünk, kiváncsi vagyok mit fog adni a uj akksin :)

(#3018) Lasy válasza Amras (#3015) üzenetére

Lasy
(PH! kedvence)

legegyszerűbben, recovery-ből. :D

Kérdésem lenne olyan felhasználókhoz, akik nem nyitották ki a bootloadert, nem cseréltek kernelt.
Milyen romot használtok, és mennyire jó az nektek?
Bevallom mindenkinek a MiniCM7pro lite v21-et teszem fel, és senki nem jött még reklamálni, tehát elviekben jó a rom.
De lehet kipróbálnék mást is legközelebb.

cyanogen beállításokon belül be lehet állítani a home gomb hosszú nyomását, ha jól emlékszem. ott ki kell választani hogy milyen alkalmazástz szeretnél, hogy elinduljon. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3019) CPT.Pirk válasza (jan) (#3017) üzenetére

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Okés. Most a kalibrációs lemerítés megy, per pill 16 órán vagyok túl, van még 61%, igaz kicsit használtam is a telót. Undervoltot bekapcsoltam.

(#3020) rob210 válasza Lasy (#3018) üzenetére

rob210
(PH! nagyúr)

gyári minden illetve a v21b jelzésűt tettem fel, meg azt is amit te teszel fel.
Mindegyikkel volt valami nyűgöm, de lehet velem van a baj, mert én a tökéletességre törekszem.
:U

Renault power :D

(#3021) (jan) válasza rob210 (#3020) üzenetére

(jan)
(őstag)

ha tokeletesseg kell akkor custom kernel!

(#3022) CPT.Pirk válasza (jan) (#3017) üzenetére

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

11 óra alatt merült nálam 8 százalékot, most a gyengébbik aksim van bent. Ha ezt tovább vetítem időben, feltételezve 0 használatot és lineáris merülést, akkor 5-6 nap körül lehet a készenléti üzemidő.

Majd akkor lesznek egzakt adatok, ha lemerült a mostani aksi és betettem az erősebbet.

Tegnap viszont valami bennragadt a memóriában, és 1 nap alatt lemerült a teló. Task killer nem segített, az újraindítás oldotta meg. Mondjuk ilyet más rommal is tapasztaltam néha.

[ Szerkesztve ]

(#3023) sampe

sampe
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Az asszony komoly challenge elé állított, az x10 mini proja furcsa dolgokat csinál (folyamatosan rezeg telefonálás közben, amikor ki van kapcsolva a rezgés akkor is rezeg híváskor, lefagy, újraindul és egyéb nyalánkságok, tegnap például az egész címlistája elveszett), 2.3.3 android van rajta cyanogen. Szeretném megkérdezni, hogy elérhető e már x10 minire a 4.0 típusjelzéső android oprendszer ami teljes értékű (tehát működik rajta minden)?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv
Sampe :R

[ Szerkesztve ]

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#3024) CPT.Pirk válasza sampe (#3023) üzenetére

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Vannak 4.0 alapú új romok, de még csomó dolog nem megy bennük. XDA-n követheted a fejleményeket.

Jelenleg a kernel csere + kernelhez illő 2.3-as rom felrakása a legjobb megoldás.

(#3025) sampe válasza CPT.Pirk (#3024) üzenetére

sampe
(fanatikus tag)

köszönöm!

Adnál kérlek pár instrukciót hogy tudom ezt megvalósítani? köszönöm!

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#3026) CPT.Pirk válasza sampe (#3025) üzenetére

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

A seria.hu-n van egy képes leírás a bootloader kinyitásához, aztán felrakni kernelt már nagyon egyszerű: [link]

Párosok:

Zombie Kernel + GinTonic: szép színes, csak a fejlesztője 4.0-n dolgozik jó ideje, így egy jó ideje nem frissültek

nAa kernel + MiniCM 7.2: színvilága igénytelen, de aktívan fejlesztik és piszok gyors, legtöbb szabad memória ezzel a párossal marad meg. Megtalálod ezeket XDA-n

(#3027) (jan) válasza CPT.Pirk (#3019) üzenetére

(jan)
(őstag)

Undervolt esetén van érezhető lassulás ? valamint mennyit hoz ez a konyhára ?

[ Szerkesztve ]

(#3028) CPT.Pirk válasza (jan) (#3027) üzenetére

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nem lehet lassító hatása. Ha működik, legfeljebb instabilitást okozhat, de nem tapasztaltam semmi ilyet. Hogy aztán mennyire csökkenti a fogyasztást, az jó kérdés, de max pár százalék lehet, mert ugye az órajel is lemegy 122-re, ha nem csinál semmit a teló.

Am. nem lehet valahogy visszaadni a színeket ennél a romnál? Még a gmail app is fehér - halványzöld. Meg színezni a menü ikonjait...

(#3029) (jan) válasza CPT.Pirk (#3028) üzenetére

(jan)
(őstag)

elméletileg a cm témák mennek. habár én személy szerint nem értem mi színtelen :)

(#3030) CPT.Pirk válasza (jan) (#3029) üzenetére

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nekem ezzel van bajom:

Egyszerűen ez a furcsa zöld - fehér páros baromira igénytelen. GinTonic bezzeg szép színes mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#3031) sampe válasza CPT.Pirk (#3026) üzenetére

sampe
(fanatikus tag)

köszi! dolgozom azügyön! :D de istenbizony ha végzek átmegyek rajta kombájnal

(#3032) (jan) válasza CPT.Pirk (#3030) üzenetére

(jan)
(őstag)

a beallitasok az oke. de az ikonokkal valami nem stimmel, probald meg atalitani a temar.

(#3033) CPT.Pirk válasza (jan) (#3032) üzenetére

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hová tették a téma beállításokat? Párszor végigmentem már a menükön, de azon kívül, ami mindennek a színét sárgára, pirosra, stb. állítja, azon kívül nem találtam semmit.

sampe: szántsd be sóval! ;]

(#3034) (jan) válasza CPT.Pirk (#3033) üzenetére

(jan)
(őstag)

Van rá egy külön app az app drawerben :)

(#3035) CPT.Pirk válasza (jan) (#3034) üzenetére

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Végre megvan, most már tudom, hogy mi az az app drawer. ;]
Viszont újra kellett indítani a telót, mert a felső állapotsáv egy sötét csíkká változott.

Am. persze a menü ikonjai nem lettek színesek. Ahhoz másik rom kéne. :((

[ Szerkesztve ]

(#3036) (jan) válasza CPT.Pirk (#3035) üzenetére

(jan)
(őstag)

olyan sokat szamit az? habar tuti meg lehet oldani anno a spicamon sokat vacakoltam ilyesmivel, de azota mar nem izgat a design. go launchert hasznalod?

(#3037) CPT.Pirk válasza (jan) (#3036) üzenetére

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

A GinTonic után az igénytelenség sivatagjának hat ez a rom, pedig nem voltam érzékeny ilyesmire. ;]

Jah, GoLaunchert használom, nagyon tetszenek a random effektjei.

(#3038) sampe válasza CPT.Pirk (#3033) üzenetére

sampe
(fanatikus tag)

csak én gondolom így, vagy tényleg kukábavaló semmitérő ez az android 2.3.7? :DDD

(#3039) CPT.Pirk válasza sampe (#3038) üzenetére

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Őőőőő, jah! :DDD

(#3040) sampe válasza CPT.Pirk (#3039) üzenetére

sampe
(fanatikus tag)

eddig az volt a gond vele hogy mindig rezgett, hívás közben, néma módban, még akkor is ha ki volt kapcsolva a rezgés! most egyáltalán nem rezeg, és a billentyűzet sem világít, csak akkor ha a fényerőt állítom át widgettel, de akkor is csak 1-2 mp ig. ezekkel mit tudok csinálni? :D

(#3041) sampe válasza sampe (#3040) üzenetére

sampe
(fanatikus tag)

azt nem is említem már meg hogy a telefon nem óhajt csatlakozni a géphez, és mikor újraindítom recovery módban, oda sem lép be :)

(#3042) CPT.Pirk válasza sampe (#3040) üzenetére

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Csinálj egy factory resetet a telón a seussal vagy pcc-vel.

Aztán javaslom a kernel csrét, nAa [link] kernel felrakását és Gingerbread [link] telepítését.

(#3043) (jan) válasza CPT.Pirk (#3037) üzenetére

(jan)
(őstag)

en meg mindig nem vagom mirol beszelsz, a beallitasok menu az oke de amugy holvan meg difi?

(#3044) CPT.Pirk válasza (jan) (#3043) üzenetére

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Igazából már csak az hiányzik. ;]

Meg mondjuk a GinTonic baromi szép boot animációja, de most amúgy is ki van kapcsolva az animáció. Btw, az a normális, ha állóképet látok boot alatt, vagy látnom kellene szöveges sorokat boot közben, mint egy rendes Linuxnál?
Egyébként a mérője szerint 1%-ot merült egy restart alatt. Elég meggyőző.
Viszont megint beakadt valami app, mert éjszaka merült 35%-ot, megint az újraindítás oldotta meg. Nem találtam semmit a futó alkalmazások közt, ami ne lenne ott mindig.

(#3045) (jan) válasza CPT.Pirk (#3044) üzenetére

(jan)
(őstag)

Akkor jolvanakkor :)

ha nincs boot anim akkor csak egy ilyen kekes szurke cm7 ikon van nalam, gondolom nalad is :)

dobj egy alkalmazaslistat hatha tudunk okosat mondani. Akksi stat nem mond semmitse ?

(#3046) CPT.Pirk válasza (jan) (#3045) üzenetére

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Van 47 appom, ezekről tud valami listát csinálni a teló? Amúgy nem volt tegnap igazából semmi elindítva, csak Youtube meg market (google play).

(#3047) (jan) válasza CPT.Pirk (#3046) üzenetére

(jan)
(őstag)

tv24 fentvan? nekem egy idöben volt vele bajom :(

(#3048) CPT.Pirk válasza (jan) (#3047) üzenetére

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nincs.

(#3049) sampe válasza CPT.Pirk (#3042) üzenetére

sampe
(fanatikus tag)

Pont ezeket tettem most fel hajnalban
eddig vmi cyanogen v21 volt fenn azzal nem voltam megelegedve ez a mostani eddig turheto
csak az akksi itt is keveset bir :F

(#3050) CPT.Pirk válasza sampe (#3049) üzenetére

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nálam teljesen jól működik benne a billentyűzet világítás.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.