Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Stauffenberg #19 üzenetére

    konkrét esettől elvonatkoztatva a szolgáltató előfizető felé tett hivatalos közléseinek a formája benne van az előfizetői szerződésben. ha az upc az előfizetői szerződésében nem említi, hogy facebookon kommunikál (szerintem nem is tehetné, mert nem várhatja el, hogy mindenki facebook tag legyen), akkor az nem hivatalos.

    tehát mégegyszer: ez nem találgatás meg trendek kérdése, hanem szerződéses kérdés.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Stauffenberg #19 üzenetére

    Elképesztő, hogy még manapság is hosszan kellene elmagyarázni, hogy mi a baj azzal, ha már mindent fb-on kell olvasni.

    Szerintem nem nekem, hanem a UPC-nek kellene kitalálnia – ha már ennyi erőforrással rendelkezik – hogy a saját ügyfelekkel hogyan tartsa a kapcsolatot, ha szükséges probléma esetén is.

    "Megcseréled az megjelenés felületét. Na és? Akkor több embert ér el? Hatékonyabban éri el őket?"

    Na, akkor most gondolkodjunk, hogy melyik a hitelesebb és hivatalosabb. Mondjuk a upc.hu, ami már egy régóta bejegyzett, valóban hivatalos weboldal amit akár ellenőrizni is lehet, vagy a faxbúkon egy oldal, ahová bármilyen jöttment létrehozhat X accountot, X néven, amikor és ahányszor csak akar?

    Amúgy meg nem az ITCafét akarom bántani, de már az is egy értelmi szint a mai újságírásban (értem ezt globálisan), amikor faxbúkra kiír valaki valamit, és akkor ebből hír lesz. Bráfó.

    Az meg hogy mik a trendek és mi a józan ész, megint két különböző dolog.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák