Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Octi

    aktív tag

    Az influenzához hozzá szólva:

    Van egy hatalmas különbség a sertés és a madár influenza között:

    A madár influenza nem terjed (még) emberről emberre. A H1N1 viszont igen. És ez komoly gondot jelent.
    Tényleg nem a dráma szól belőlem, de nagyon bízom benne, hogy az itt ezen humorizáló egyéneknek nem fog legörbülni a szája ősszel. Ugyanis akkor fog igazán beindulni.

    Aki pedig az "oltóanyag nagyhatalommal" humorizált, annak üzenem, hogy bármilyen hihetetlen, de bizony így van. Nekem van szerencsém az ország, és hála istennek a világ legjobb, és világszerte elismert virológusaival együtt dolgozni, és bármilyen hihetetlen, magyarok. Szerintem ismeretek nélkül nem kell tenni az epés megjegyzéseket, mert csak saját magát égeti le.

    Kívánom, hogy ne legyen igazam, de komoly esély van rá, hogy ezt nem ússzuk meg, mint a madár influenzát.

    Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

  • Octi

    aktív tag

    válasz blueMerle #71 üzenetére

    Teljesen jogos, a médiának mindig kell a téma :K
    A hírek nagy része szenzáció keltés. Én csak annyit jegyeztem meg, hogy nem biztos hogy jó dolog ennyire bagatelizálni. De ezt az idő majd eldönti.

    Ui: A rák nem terjed cseppfertőzéssel, és nem mutálódik. Ez azért különbség. Az influenzában az a sz@r dolog, hogy megcsinálják az oltóanyagot, és lehet hogy 2 hét múlva nem ér semmit :(

    Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

Új hozzászólás Aktív témák